diskriminacia stihlosti

Príspevok v téme: diskriminacia stihlosti
jojkaaaa

Preco na prirodzene chudu babu moze kazdy vyskakovat,ze aka je chuda,ze by mala viac jest,ze trpi anorexiu,pricom ona je taka chuda od prirody...Preco takyto ludia zamerne vytvaraju komplexy takymto chudym ludom?a preco si to nedovolia k obeznym?..ved obezita je choraba:/Preco je hned moletka-chudacik a chuda-anorekticka?
Preco neberu ludia ohlad na nas chudych?Je to zavist,alebo ako by ste to vysvetlili vy? Kedy to uz prestane?

hodnotne

:)) - nejak si to moc beries, tam mala 10rocna to mala asi z vlastnej hlavky, lebo ked ma doma vacsiu maminu, tak prirodzene bola prekvapena, alebo si sa jej jednoducho pacila, vobec to pred nou nemusela riesit jej mama.
:D a to ze ked ta niekto zbada tak hned zacne s dietami:D aale prosim ta...
inak mam 54kg na 171cm, takze mam peknu postavu, ale tvoje vyjadrovanie ma udivilo

:))))

Zistila som, ze:

Narazky na postavu inej zeny maju tie zeny, ktore nie su spokojne so svojou postavou, pripadne maju aj ine komplexy.

MILLI
Tak to je cista pravda.
Ja mam aj taku skusenost ze ked za mnou po rokoch prisla nejaka kamoska a videla ma aka som ja stihla-okamzite zacala aj ona z dietami a chcela schudnut.
Bolo to viditelne hned na dalsej navsteve ked prisla-ze chudne.
A to sa mi stavalo aj v praci-a nie len s chudnutim ale celkovo vizazou-zacali sa menit.A to len nasvedcuje tomu ze tie zeny TRPELI NEJAKYM KOMPLEXOM KED VIDELI INU ZENU-OD NICH KRAJSIU-LEPSIE VYZERAJUCU.
Ale tak mi to nezmenime uz to tak bude.Staci ked si toho nebudeme vsimat.Hoci niekedy sa tazko niektore veci prehliadaju.

:))))

JOJKA
Vies je to vsetko aj o tom ze ty tlstejsi a este k tomu ked su skaredsi-budu stale hladat na tych stihlych chyby aj keby boli dokonaly.
Aj ja mam taky jeden zazitok-dcera mojej kamosky byvalej/a ta jej dcera ma ani nie 10rokov/mi raz povedala ked bola u nas-JE TETA AKA VY STE CHUDA-a co myslis ze to ma od koho?od jej mami urcite-a jej mama je tlsta ako Ruzickova-tym nechcem Ruzickovu urazat-lebo to bola HERECKA Z VELKYM H.Ja mam postavu stihlu sportovu-a na svoj vek aj perfektnu/mam cez 40rokov/
A to co mi povedala ta ani nie desatrocna ma trochu zarazilo-lebo som vedela ze to nema zo svojej hlavky.A vedela som ze ma jej mama riesi doma.
A uz to tak raz bude
- BUDES MAT KRASNY UCES-A BUDES VINIKAT-najdu si na tebe chyby-kto che.
-BUDES KRASNA AKO MODELKA-najde si na tebe chyby kto chce.
-BUDES MUDRA A KRASNA-tiez budes niektorym ludom vadit a najdu si na tebe nieco.A tak by sme mohli pokracovat do nekonecna.Hovori sa-KTO CHCE PSA MLATIT PALICU SI VZDY NAJDE.A to sedi aj na toto.

AjJaa

mam taky pocit ze ludia v mojom okoli davaju najavo ze chude baby nie su rovnocenne a skutocne baby :( je to hrozne...tak co uz ked som taka chuda? ako keby som bola nejaka vadna alebo postihnuta...tak to vyzera :(

AjJaa

aj ja mam ten pocit ze stihli ludia su diskriminovani :( ja mam skoro 17 rokov 170 cm a 48 kg a vsetci mi hovoria ze aka som chuda kostnata a ze by som sa mala najest :( a pritom jem dost vela a nemam ziadnu anorexiu.

jojkaaaa

milli11
teraz som si spomenula na jednu situaciu,kedy mojej mame jedna tetuska asi tak v jej veku vravela,ze aka je chuda,ze by mala viac jest:D..pointa celeho je,ze obidve su zhruba take iste vekove kategorie,ale mama vyzera byt mladsia,krajsia,jednoducha viac atraktivna.Vtedy mi bolo velmi do smiechu:P

lost

milli11, ani velmi nie... da sa to vydrzat, tak udajne sa z toho pojde vyliecit, cez nejaku alternativnu medicinu :)

ale tak, ak som v rest. tak si dam lossosa, maso, alebo nejaku rybu a ryzu/zemiaky a je vybavene :D

a doma si peicem chclieb, alebo kupujem take rohliky, supnem do tej pece a do 15 minut mam cerstve pecivo :)

a nejake sladkosti sa tiez najdu, a z tych sa prepchavam az do prasknutia, cize je to fajn :D

ale som zvedavy ci sa z toho bude dat vyliecit, udajne hej, tak uvidime :)

ministrom

Lost, neboj, davam na seba pozor, jem aj zeleninku (Niekedy:))) Raz rocne chodim na odber krvi a vysledky mam ok, aj sa citim super.

milli11

Mna vlastne takto zacali urazat az ked som nastupila do zamestnania, kde bolo viac zien ako chlapov. A boli to hlavne zeny, ktorym koncila mladost, okolo 40. Pritom som bola dost chuda odmalicka. Na skolach ma vsak nikto takto neurazal, preto som bola potom dost zarazena.
Pre lost, chcem sa opytat, je to tazke, stale davat pozor, co mozes a nemozes zjest? Napriklad v restauracii alebo bufetoch? Lebo sa mi zda, ze niekedy ti do jedla pridaju aj to, co sa v ponuke nepise.

stihla

..no mna tato myslenka napadla asi milionkrat.... este zvlast ked som obklopena "pravymi zenami, ktore je za co chytit" ako sa moje kamaratky nazyvaju a ostatne (co ja si myslim ze normalne stihle baby) su anorekticky a bulimicky... a ked niekoho stretnu, tak prva reakcia- boooze, dlho som ta nevidela, aka si vychudnuta.... uz mi dochadzaju nervy pomaly....