diskriminacia stihlosti

Príspevok v téme: diskriminacia stihlosti
jojkaaaa

Preco na prirodzene chudu babu moze kazdy vyskakovat,ze aka je chuda,ze by mala viac jest,ze trpi anorexiu,pricom ona je taka chuda od prirody...Preco takyto ludia zamerne vytvaraju komplexy takymto chudym ludom?a preco si to nedovolia k obeznym?..ved obezita je choraba:/Preco je hned moletka-chudacik a chuda-anorekticka?
Preco neberu ludia ohlad na nas chudych?Je to zavist,alebo ako by ste to vysvetlili vy? Kedy to uz prestane?

jojkaaaa

ambrozia

ta knihy by ti velmi pomohla.urcite si o nej uz pocula.vola sa Miluj svoj zivot od americkej terapeutky Louise Hay

jajka001_

jojkaa nemusi ta to rozculovat, aj tak je lepsie byt chudsi ako plnsi. z vela ludi to ide skrz zavist, z dalsich zas lebo maju o teba obavy a chcu ti dohovorit lebo si myslia ze nejes - ved kolko je anorekticiek...ale urcite sa tym netrap. mne to tiez vzdy hovorievali ze co nejem atd ale ze by ma to niekedy vytacalo, to nie. vacsinou mi to vraveli tucnejsie starsie tety :)

jojkaaaa

ambrozia
to mi je luto s tvojou dcerkou,ale musis byt silna.Teraz citam taku super knizku,mne doposial velmi pomohla.Totiz i napriek tomu,ze nemam ani 18,tak som si toho uz nieco odzila.Nasi sa prednedavnom rozviedli,exekutori nam zobrali byt,teraz zijeme v jednoizbovke,mama velmi vazne ochorela a nasledkom toho teraz trpi demenciou,donedavna jej nechodilo ani nemocenske,je to dost tazke,ale vdaka tej knihe sa uz pomali staviam na nohy:)

[zruseny9]

Jojkaaa a nakoniec sme na tom rovnako.Já si myslím že my zato nemôžeme že sme také aké sme a problém majú tí, čo sa na nás tak dívajú.Vieš ja mám aj psychické problémy, minulý rok mi zomrela dcérka a zajedám to jedlom a len priberám.A nemôžem to zastaviť.A tiež užívam lieky ktoré ešte podporujú chuť do jedla a tak sa každý diví ako vyzerám.Vieš čo,každý nech sa stará o seba. nikto nieje dokonalý.

jojkaaaa

ambrozia
prepac ak som ta urazila.Moj zamer nieje urazat moletky,len som chcela vediet nazory druhych na tuto temu.

[zruseny9]

Jojkaaa,nehovor za tučných a obéznych ľudí,nevieš čo to obnáša,koľko ponižovania si človek vytrpí a myslím že ešte viac ako chudý človek.Nemáš ani najmenšiu predstavu, ako sa ľudia na obéznych ĺudí pozerajú.Až tú predstavu budeš mať, potom o tom píš.

Inner

bdas,

preco si na nu utocny/a?
Ona to velmi dobre pozna, kedze to zaziva. Len s tym rozdielom, ze je na opacnej strane extremu. A nie chudy to maju lahsie, ale stihly. Lebo tu sa nebavime o estetickej stihlosti, ale o takej, ktora skor vyvolava odpor. Poznam baby, co maju ledva 38 kg a nevedia pribrat. Tie vyzeraju choro a slabo.. oproti stihlym, normalnym alebo obeznym ludom...

jojkaaaa

bdas

neviem,ci som spravne pouzila pojem ,,diskriminacia" chudych...vies,ono to bolo myslene skor ako tie neustale ponizovanie,urazky,narazky,rozne ,,pripisovanie diagnoz"...chap ma,ani byt chuda nieje med lizat!