Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

"Kútik" na ústach

Kaktus009

Dobrý, mam 12 a chcela by som sa opytat,co pomáhá na kutiky. Poprosim domacu liecbu . Nejde to ani vidiet,ale chcem to mat prec.Dakujem

RNG

Nuz zvysovanie viralnej imunity odporucam dnes uz kazdemu, lebo okolo nas je coraz viac virusov a tak isto ich coraz viac nosime v tele permanentne. A poskodenie z nich nie su len nevinne kutiky, ale aj rozne bolestive zapaly a poskodenia vnutornych organov, vcitene nervov a mozgu,vystelkov ciev, pecene a ladvin a inych. A su spojene aj s demenciou a rakovinami, okrem ineho.

Ivka 1

Na kútiky ( a nielen na ne )používam tyčinku aloe lips s jojobovým olejom.
Kútik sa zahojí z večera do rána.Nič lepšie nepoznám a viem,že je to čisto prírodný produkt.

David125

určite vela Bkomplexu..a mne moc nepomahajú nijaké mastičky, keď mám malé pluzgieriky..treba hlavne vysúšať..vtedy sa najrýchlejšie kútikov zbavíš...v lekárni si kúp spiritus dilutus...alebo propolis a pod...čo veľa vysúša..tie mastičky jak \"fungicidin\" a pod., to je zdĺhavý proces....asi to lieči, ale pomaly...mne pripadá že mi to len mokvá :D...

jojkaaaa

ten spominany maz z ucha je ozaj na kutik dobry,i ked to znie neviem ako nechutne:D...a ked si na toto netrufnes,tak potieraj si kutik cesnakom

Laco24

začalo to ked som jedol vela ananasov :-D kludne jeden na posedenie, krvacali mi až pery z neho ale bol taky dobry že som nemohol odolat :-D a kutik až teraz prechádza... tiež sa čudujem že sa vobec spravil, nielen pre vitarianstvo ale aj preto že jem bryndzu a tam musi byt dost B-vitaminov

maťa482

Kútiky mi deprimujú život asi 4 roky.
Nikdy som ich nemávala, no posledné 4 roky sa mi robia pravidelne asi 3 krát do roka. A mám ich vždy 7 - 10 dní. Dávam si mastičky aj tak mi nič nepomáha. Brala som aj vitamíny B no nepomáha. Bola som u kožnej dala mi mastičku IMACORT ani tá nepomáha. Takže viem aké to je nepríjemné..

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

"Kútik" na ústach - Fórum - ZDRAVIE.sk