Asi ma nabúchal

Príspevok v téme: Asi ma nabúchal
kikuš

začala som brať antiku 24.10.-nedeľa ráno v prvý deň menštruácie.. Krámiky mávam tak 4dni.. a 28.10. v stredu som bola s priateľom a už sme išli naplno sa milovať a aj sa do mňa urobil.. je tam šanca že by sa niečo stalo?beriem Artiziu..myslím si že by sa nič nemalo stať..ked ju od prvý deň menštruácie beriem..len ešte ja stále trochu krvácam každý deň.. je šanca že sa niečo stalO? poradte prosím.

isabella

kriste pane, cup-cup, vy ste nemali biologiu? v kazdej ucebnici alebo odbornej literature najdes, ze:
"Menštruácia trvá niekoľko dní (obvykle 3 - 5 dní, ale hodnoty 2 - 7 dní sú považované za normálne..."
a kedze je to take individualne, tak sa to na to urcite napasovat neda... ja nemam menzes nikdy dlhsi ako 4-5 dni, ale predsa z toho nepojdem usudzovat, ze to tak musi mat kazda...

cup-cup

Keďže si zobrala na prvý deň menštruácie, tak dedukujem, že si ešte len začla brať prvý krát HAK. V tomto prípade aby sa malo chrániť ešte prvých 7 dní aj inou formou (prezervatív). Neurobila si tak, takže možnosť tam je.. Kúp si test.

lioness_01

cica333 - áno, je v tom veľký rozdiel, pri čiste gestagenovej antikoncepcii je nutné sa prvý týždeň chrániť aj inak...ona totiž nie je tak spoľahlivá ako antikoncepcia ktorá obsahuje dva hormóny - estrogén a gestagén

cica333

ja som začala uživať antikoncepciu až po porode,dovtedy som ju nepotrebovala:)ale tiež ma lekar upozornil že je lepšie si ešte tyžden davať pozor,ako sa potom čudovať:)a on nema info z doby ked sa to len rozbiehalo,je to velmi dobry odbornik,u nas v meste uznavany,tak neviem,

beriem ale taku čo sa berie stale bez prestavky,kedže ešte kojim inu mi nemohol dať,takk či by bol rozdiel v tom neviem,ani neskumama,držim sa radšej rady odbornika,ako starych uživateliek antikoncepcie čo ich už pojedli na kila.

isabella

ak sa antikoncepcia zacne uzivat v prvy den menstruacie, tak je uzivatelka chranena od tohto dna (samozrejme sa pocita aj s tym, ze su ludia, ktori nemaju problem sexovat pocas menstruacie), ak sa antikoncepcia zacne uzivat v 2. az 5. den menstruacie je potrebne aby sa uzivatelka prvy tyzden chranila este inym sposobom... a pokial viem, bezne sa uvadza, ze menstruacia trva cca 5 dni, takze tych 7 by statisticky ani s tym nesedelo... treba viac citat... a nie sa spoliehat na lekarku, ktora ma posledne info o antikoncepcii a o tom ako funguje este z dob, ked sa to len rozbiehalo...

xyxyz

tehotnych zabiek je preto, lebo zabudaju tabletky a pod...robila si statisticky vyskum ze kolko zien otehotnelo pocas prvych 7 dni uzivania???

hlavne ze ty si doktorka, otvor si pribalove letaky a citak ty truba..schvalne si otvor pribalovy letak hak artizia, o ktoru sa tu jedna a citaj..ak to teda vobec najdes..

ja tiez beriem antiku a mala som sex v 3. den uzivania

lioness_01

vidediamo: keď už , tak 21/7 :D :D :D :D trubka :D :D :D neviem o žiadnych žabkách, ktoré by otehotnelilen preto, lebo začali užívať HAK od 1. dňa menštruácie...

tvoja gynekologička je asi alibistka...inak to nevidím... :D

:D :D :D :D :D strašne si vtipná :D :D :D ešte nám dačo napíš o správnosti a priemernosti cyklu a menštruácie :D