rada

uhlie

Caj,

1. Zaujem stretnut sa ma ona (o chlapovi nevieme, ci ma, alebo nema zaujem sa stretnut). Kde to vidis napisane, ze on nema zaujem? Ty ked chce nove saty, alebo sa stretnut snejakou kamaratkou, alebo znamym, pretoze sa s nim chces porozpravat, cakas kym ta on zavola? Musi mat asi dost nudny zivot

2. Vidis, takze o sex pri stretnuti ide tebe a nie chlapovi

3. Mala by si asi viac sledovat spravy

4. Mozno si skor nejaka utiahnuta a nudna zienka, ked cakas , ze vsetko, co chces pride samo za tebou. Vobec ti nezavidim. Kazdopadne je vidiet, ze mas voci muzom komplexy a asi ich rada ponizujes.

cajik

gurta- ak sa s nim chces naozaj stretnut, tak mu to jednoducho napis, trebars "ide dobry film,nechces ist so mnou" ? alebo nieco podobne..co tam treba tolko riesit..ked sa bude vyhovarat a nenavrhne inu alternativu tak kasli na nho a nevnucuj sa

cajik

uhlie :
1.stretnut sa chce ona - ak by chlap mal zaujem, bol by ju o stretnutie poziadal aj sam
2.ja si tu s ostatnymi nepisem.a ano,myslim si,ze ak si dvaja pisu na nete a stretnu sa, tak urcite nie kvoli klaboseniu, ale kvoli moznemu vztahu ale najcastejsie sexu
3.mas pravdu,bohuzial som este ale nepocula spravu o tom ze by zena na stretku zavrazdila muza
4.podla toho co som vsetko zazila, mozem s kludnym svedomim zhodnotit, ze takmer kazdy muz ak ma o zenu zaujem tak to da patricne najavo. neverim ze by si pisali mesiac a este by sa on o to nepokusil (jedine ze by bol nejaky total hamblivec, ale tomu neverim). a povedala som PRVY krok, nie ze kazdy krok...nikde som nenapisala ze by VSETKO mal robit muz.to je predsa samozrejme blbost.

uhlie

Cajik,

preco si temu najprv neprecitas, kym nieco napises.
1. Stretnut sa chce ona
2. Ak si niekto s niekym pise na internete, tak to neznamena, ze sa chce s niekym vyspast. Ty sem pises s ostatnymi preto, ze chces s nimi spat?
3. Nasilne su rovnako aj zeny, ako muzi, velky rozdiel v tom nevidim.
4. Velmi sa mylis, ak si myslis, ze vsetko ma navrhovat a organizovat muz (stretnutie, zoznamenie, vylet). Ak si to myslis, tak si podla mna neschopna a s tebou by asi bolo ochotnych zit len malokto.

cajik

po tych vsetkych spravach na nete, ako chlap zavrazdil zenu kt.spoznal na nete,by som ja uz na rande takto nesla, ale ked uz to tak chces, tak rataj s tym ze sa bude s tebou chciet na 90percent vyspat. aspon to si myslim. a nemozes pockat kym stretko navrhne on ???? preco musis zacat ty ? ja mam take skusenosti ze je lepsie nechat chlapa nech spravi prvy krok..a nestretavaj sa s nim na osamelych miestach typu "prechadzka v parku vecer" apod.

uhlie

Ak sa chces s niekym stretnut, tak by si to mala nejakym sposobom navrhnut. Napriklad mu napis:
'Nestretneme sa?', alebo 'Nezajdeme na kavu?'. A nechces s nim mat len sex? Lebo on moze ocakavat od toho aj viac.

hurta

no,ja na tvojom mieste si ho naozaj prekuknem...povypytujem sa nenapadne na take veci,pri ktorych by aj rozum zastal a tak....
ked je normalny,tak odpovie.ale ani to ti nezaručuje,že ta nechce pretiahnut.!
maloktory chlap ,ktory si piše na nete ,je volny a hlada lasku.väčšinou hladaju len rozptylenie jeho nudneho života.!