som tehotna?

keksa

izabel - no tak zajtra si urob dalsi, najlepsie z ranneho mocu, kde je koncentracia HCG najvyssia a uvidis, HCG vzrastie každým dnom o dost vela jednotiek a testy vedia zachytit uz to pociatocne minimum

keksa

no o tehotenstve viem toho dost tak asi preto :) mohla by byt, ak by mala ovulaciu nie v strede cyklu, ale ku koncu a tym padom by HCG postupovalo pomaly, ale týžden po meskani menstruacie by tam aspon slabucka ciarka bola, najma pri testoch, ktore sa teraz vyrabaju, su velmi citlive aj na male mnozstvo HCG, ja tvrdim, ze nie, ak pise pravdu, ze 7 dni pri meskani cyklu 29-30 cca dni ma negatívny test

xyxyz

zopakuj test, ak bude negativny a menzes nepride, navstiv gynekologa..jeden negativny tets este neznamena, ze nemozes b ze tehotna...

isabella

ak si si kupila testy, kde su 2 v 1, tak si za nejake dva dni sprav dalsi a uvidis, ale pravdepodobne asi tehotna nebudes... mavas pravidelny cyklus? kedy sa vam stala nehoda? myslim, v ktory den cyklu? a aka to bola vlastne nehoda? spravil sa do teba?

izabel66

tak test som si robila sobotu a zajtra bude tyzden co mi meskaju..tehotenstvo nebolo v plane a stala sa nam nehoda to vieme urcite

isabella

ten test si si robila uz ako ti to tyzden meskalo? a pripadne tehotenstvo by bolo planovane? alebo sa stala len nejaka "nehoda"?