Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Štipanie + trocha krvi z konecnika po potrebe

Príspevok v téme: Štipanie + trocha krvi z konecnika po potrebe
čajik

zacalo to tak , ze ma najprv zvykol konecnik len svrbiet aj po stolici aj niekedy cez den, asi tak pred 2 tyzdnami, no teraz posledych par dni ked idem na wecko zvykne mi ist troska krvi plus stipe to a citim akoby som tam nieco mala , neviete co to moze byt? popripade odporucit nejaku masticku? ked to neprejde jasne ze pojdem k lekarke

mia 24

Najlepsia je bravcova mast ja som mala tiez problem mavam tvrdu stolicu a ked idem na wc tak musim opatrne tlacit lebo ak silnejsie zatlacim tak ma konecnik zastipe a ide kus krvy niekedy viac tak si davam bravcovu mast az dnu asi mam malu (dierku na take velke hovado haha)

AlisonWolf

áno, treba jesť zeleninu a ovocie a veci, ktoré zmäkčia stolicu a hlavne netreba na záchode tlačiť nasilu. Keď to nejde, tak to nejde...

karkulkaa

ja mám tiež ten istý problém...tiež som si našla trochu krvi na toaletnom a dosť som sa zľakla či to nie je niečo s vredmi

selym

Tiež si myslím že by to mohli byt hemoroidy.Ja som to tiež mala po pôrode. Bola som na gastre a tam mi odporúcili kúpiť si masticku Avenoc - je to homeopaticum. A tiež zlepšiť stravu - aby nebola moc tvrdá stolica. Môžeš skúsiť tiež rybacie masti pre deti,

Textová Inzercia

Fresh - pre zdravie zamestnancov.

Služba pre firmy, ktorým záleží na zdraví svojich zamestnancov. Objednajte hneď!

Máte problém s erekciou?

Erexus vyrieši váš problém! Náhrada liekov založená na prírodnej receptúre bez lekárskeho predpisu s extra silou!

Správca siete - SANDING

Správa firemných počitačov. Bratislava a okolie.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

Štipanie + trocha krvi z konecnika po potrebe - Fórum - ZDRAVIE.sk