Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Bio Colostrum - skúsenosti

Príspevok v téme: Bio Colostrum - skúsenosti
xixia

Dobrý deň, moja 8 mesačná dcérka je veľmi často chorá. Už dva krát sme boli v nemocnici - zápal obličiek a zápal pľúc. Ešte neprešiel ani týždeň od toho ako sme prišli z nemocnice a už zase má teploty. Kúpila som jej v lekárni bio colostrum tekuté - vraj by jej to mohlo pomôcť prekonať chorobu a podporiť imunitu. Máte niekto s týmto prípravkom skúsenosti. A tiež neviem ako sa má užívať aby sa dcérka vyliečila.

marika11

s kolostrom mam naozaj velmi dobre skusenosti. Na detsku imunitu je to asi to najlepsie. Našim deťom to dosť pomohlo. občas v takýchto predchrípkových obdobiach a počas chorob im to skombinujem aj s probiotikami. Ak ide o konkretny prípravok tak ja som skúšala iba toto zena-in.cz ale som naozaj spokojna. Dufam to dcerke pomoze

maamonka

Dovolím si nesúhlasiť s príspevkom
od 5qo
\"tak tekute kolostrum je pravdepodobne podvod lebo jedine tekute co tu je u nas neuvadza obsah kolostra.\"

pretože my doma používame tekuté kolostrum z nemecka a mám k dispozícii vyjadrenie výrobcu pre Ministerstvo zdravotnictví ČR kde je uvedené aké je zloženie. A práve tekuté kolostrum obsahuje 100% mleziva, ktoré je odtučnené a zbavené kazeinu a žiadne pridané látky. A je za bezkonkurenčnú cenu.

5qo

tak tekute kolostrum je pravdepodobne podvod lebo jedine tekute co tu je u nas neuvadza obsah kolostra a kde sa nepise obsah tak to znamena ze sa nemaju cim chvalit . kup si v talbetkach vysyp si ho daj tam trosku vody rozmiesaj a to daj dcere . predavaju sa kapsule kde je 500mg ,mala by si jej davat takych 3x2 capsule dene ,najelspei cenovo u nas vychadza od firmy symbiotic, ja si nikdy nic nekupujem kde neni napisane co a kolko toho je v tom

roxy455

Mne osobne colostrum veľmi pomohol. Hlavne si treba vybrať kvalitný výrobok. Ak máte záujem vedieť viac, napíšte mi na mail.

naty88

no, neviem aké je to vaše balenie, lebo ja mam colostrum od jednej nemeckej firmy a tam je napísané dávkovanie 1-2 polievkové lyžice denne. A 20min po a pred užitím by sa nemalo jesť ani piť nič teplé.

janab

..alebo zájdi za svojou detskou lekárkou, ved ona poznám zdravotný stav dcérky, takže by mala tiež poradiť..ak jej nedôveruješ, tak ju treba vymeniť..

janab

Nemám s tým skúsenosť, videla som v telke, že to má dobrú odozvu a vraj je to veľmi účinné. Vlastne je to mliečko, ktoré sa tvorí matke po pôrode prvých 7 dni?..tak nejako..dcérke by mohlo pomôcť a ja by som asi zašla do hociktorej lekárne a opýtala sa lekárničok, oni ti určite poradia ako to podávať dieťaťku.

Textová Inzercia

Máte problém s erekciou?

Erexus vyrieši váš problém! Náhrada liekov založená na prírodnej receptúre bez lekárskeho predpisu s extra silou!

Správca siete - SANDING

Správa firemných počitačov. Bratislava a okolie.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

Bio Colostrum - skúsenosti - Fórum - ZDRAVIE.sk