Vyvoj vasich vztahov

Príspevok v téme: Vyvoj vasich vztahov
AdamKrt

Ake casove obdobie je zhruba u Vas, kedy zacnete prehodnocovat vztah ? Aka je doba od zoznamenia, ked si myslite, ze je dobre zacat sa fyzicky zblizovat, predstavit partnerovi/partnerke rodicov, pripadne svoje deti, ci pracovat s detmi partnera/partnerky na rozvojani vztahu, alebo kedy sa pohnut niekde dalej - manzelstvo, zalozenie rodiny...?

Poprosim pre vacsiu objektivitu uvadzat pre konkretnu udalost casovy usek, ako aj Vas vek. Predsa len napr. 18-20 rocny clovek sa nemusi nikam tak ponahlat, ako ked ma niekto 30, 40, 50...
-----------
Viem, ze je to silne individualne, ale zaujima ma, ako vztahy zhruba maju priebeh.

Mne sa zda totiz, ze moj vztah sa priserne pomaly vlecie, stagnuje a i buducnost sa zda taka, ze partnerke to tak vyhovuje, zatial co mne nie ... Tak ma zaujima, zhruba, aky priebeh mavaju vztahy, ci kedy ludia dospeju k tomu, ze si povedia - tak toto nikam by neviedlo ani dalsich X rokov a radsej z toho vycuvaju.

betkacat

Tiež som si prečítala celú diskusiu, a súhlasím s väčšinou .Adam-asi ťa všetky tieto príspevky riadne nakopli, je to zaujímavé ako si menej agresívne typy nájdu práve agresívnejšieho partnera myslím v párovom správaní. Tiež sledujem tvoje príspevky na tomto fóre a v tvojom prípade platí že nikto doma nie je prorokom evidentne. Budem ti držať palce, aby si svoj problém vyriešil, akokoľvek prajem veľa šťastia.

ean

Adam niekedy sa stava ze i ten nepravý (vztah)je samozrejme na niečo ten pravý mozno sa vsetko da do poriadku budem drzat palce a dufam ze budes i nadalej radit v oblasti tebe najmilsej :)
(myslene v dobrom)

bazalka

Milý Adam, pozorne som si prečítala celú diskusiu a keďže ťa na tomto fóre registrujem už dlhší čas, tak si o tebe myslím, že si naozaj fajn chalan so správnymi názormi. Preto ma naozaj prekvapilo, v akom si vzťahu, resp. "nevzťahu". Lebo podľa mňa to naozajstný vzťah nie je. Keby tomu tak bolo, tak by si tu ani nepísal, ale asi sám cítiš, že to nie je ono. Vyzerá to naozaj tak, že ťa má len na krátenie dlhej chvíľky, alebo si jej "dobrý" len vtedy a takým spôsobom, ktorý vyhovuje len jej. A súhlasím s názorom, že buď by ste si mali naozaj ujasniť veci, alebo (čo je podľa mňa ešte lepšie) sa rozísť, pretože toto vyzerá neperspektívne. A zbytočne s ňou strácaš čas. A za rohom ťa možno čaká naozajstná láska :))). Držím palce.

AdamKrt

kafik:

vidis, to je uplne pekny, rozumny pristup. Zato u nas su to z jej strany tajnosti, zatajovanie, nic detom nepovie. Taji ma pred nimi i ked som s nimi uz par krat hovoril, ci im pomohol na dialku s niecim. Ale nikdy nevedli, kto to bol a ani nebol ziaden zaujem sa to dozvediet. Ani sa na mna nepytaju, nevyzvedaju... Ona tajila mna dlho pred nim, i pred rodicmi a stale pred exmanzelom. I ked mu to deti povedia, mam dojem, ze sa moze stale vyhovorit.

Som chapavy clovek i pre tie jej prehnane obavy, ale co je vela, je vela...

AdamKrt

jajka001_:

je toho vela, co som jej uz navrhoval a presne viem, ze by to znovu neslo. Lebo ona ako hovori, by to neprijala a naviac deti Tam nezoberie, lebo sa nechcu so mnou stretnut. Tak ich nutit vraj nebude. Ked som bol u nich, tak ani bu, ani mu. Akoby som bol vzduch, uplna ignoracia. Musel som ist za nimi, pozriet sa, predstavit. Bavili sa pri PC, kukli na mna okom, pozdravili, podali ruku a dost, nezaujem...

Ako by som to zvladal s detmi ? Neviem, ale snazim sa. Lenze skor sa hadzu polena pod nohy. O vsetkom sa mlci, zatajuje... Hovorim, ani nepovedala, ze toto je jej priatel. Akoby predstavovala cudzieho cloveka. Povedala meno a to je vsetko. Kludne im mohla povedat, ze som nejaky kolega, co siel okolo...

kafe

Ak sa chlap osvedčí, rozumieme si (po polroku?roku?) tak trávim každý víken s ním aj s deťmi (alebo 3 víkendy s ním aj deťmi a jeden s ním a BEZ detí:). Predstavím ho ako svojho kamaráta, ktorého ľúbim a s ktorým MOŽNO budeme niekedy bývať. Neni to sranda zladiť partnera s deťmi, to je tiež vzťah ktorí si musia budovať ONI. Lebo chcem mať partnera i deti pri sebe.

jajka001_

ved jej ponukni ze jej zaplatis cestu. deti ze nechcu? co tak vylet do nejakeho mesta, v strede vasej trasy - vzdialenosti miest? nejaka zaujimavost? hrad, galeria, detska atrakcia, vodny park, ranč? ako mozes aj ty vediet, ze budes zvladat zivot so zenou, ktora uz ma deti?

AdamKrt

jajka001_

presne to som jej tot povedal. Lenze ona nie, ze deti to nechcu a ona ich nasilu nutit nebude...Naviac este pripomienka, ze cestovanie je drahe a nemoze si to dovolit. Takze ani z voza, ani na voz...