Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Nazov FILMu

Príspevok v téme: Nazov FILMu
bacilka

Ahojte:)

ten film som videla asi tak pred 10rokmi a stale ma máta,ako sa vola:D

bolo to o tom,ze rodina isla autom(uz neviem kde) a odrazu niekde naburali,alebo spadli cez most do vody a vsetci zomreli.Odrazu sa ocitli doma a bolo vsetko v poriadku a nic si nepamätali.No nevedeli,ze su mrtvi.Odrazu sa v ich dome ocitli uplne neznami ludia a oni na nich zacali kricat,ze co si dovoluju byt na cudzom pozemku,nech odydu.Ale oni nereagovali.Dlhy cas sa ich pokusali vyhnat,no nic.Pochopili,ze ti ludia byvaju teraz v ich dome,no nevedeli si to vysvetlit ako je to mozne.Postupne zistili,ze mozu prechadzat cez steny,neudrzia predmety a podobne.Chceli ist von,no ked otvorili vchodove dvere alebo okna,tak sa ocitli akoby vo vesmire,v akejsi ,,ničote"...dalej si nepamätam..no,este nieco:ze z tej rodiny(co sa tam pristahovala),tak jedno dievca(dcera) ich normalne videla a rozpravala sa s nimi a prave ona im vysvetlila,ze oni sa tam prednedavnom pristahovali a rodina pred nimi zomrela,ked isli autom (niekde)....

nevie niekto nazov tohto filmu?:P

ojka

uau, to vyzerá dobre,.... asi mám ďalší typ na film, čo si zapíšem na poradovníček,... mám rada takéto "mystikuš" filmy (:

Textová Inzercia

Máte problém s erekciou?

Erexus vyrieši váš problém! Náhrada liekov založená na prírodnej receptúre bez lekárskeho predpisu s extra silou!

Správca siete - SANDING

Správa firemných počitačov. Bratislava a okolie.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

Nazov FILMu - Fórum - ZDRAVIE.sk