Silvester v Paríži?

jana3333

Priateľov brat bol s frajerkou a boli veľmi sklamaní. V Paríži neexistuje ohňostroj, majú to tam zakázané. Bolo chladno a vlastne celý čas boli vonku. Určite má Paríž svoje čaro, len to treba poriadne premyslieť.

Janci7878

No ak chces ist na hotove a nerobit si starosti, tak skus pozriet na www.letenkypariz.sk ... su tam nejake silvestrovske zajazdy do pariza. Ak si to chces riesit sam, tak sa tam da booknut aj letenka a ubytko.

happi:-)

zalezi od toho, ci chces mat vsetko nalinkovane od cestovky alebo chces poznat ozajstny Pariz...a strngnut si sampanskym pri dokonalom ohnostroji pod eifelovkou:-)
ja som za tu druhu moznost, takze ceknut letenky, objednat hostel, kupit mapu a mozes objavovat Pariz-je nadherny a carovny

lost

Definitivne stoji za vyskusanie :) (este som tam nebol, ale ak by som mohol, ani sekundu by som nevahal)
Ale poobzeral by som sa aj po nemeckych CK (expedia.de alebo expedia.at) len pre zaujimave porovnanie ceny, ak na nej zalezi.. popripade CR CK...
Mam husiu kozu ak niekto povie Slovneska Cestovna kancelaria
(ja toto slovo mam zafixovane ako synonymum ku slovu "okradnime naivneho/nezasvateneho cestovatela")