Muži? Hajzli! ved si prečítajte..

Príspevok v téme: Muži? Hajzli! ved si prečítajte..
bukekela0000

S týmto HAJZLOM (prepáčte za výraz ale je to tak) som sa zoznámila na jednom veľmi známom chate. Asi po 2 mesiacoch písania sme sa stretli. Pracuje v BA, a domov na východ chodí každé 3 týzdne. Dlho som premýšlala o stretnutí, kedže nie som taký ten typ no nakoniec som pristala, pretoze sme si velmi dobre rozumeli. Boli to sice len rozhovoy cez telefon ale citila som, ze sa s tym clovekom chcem stretnut. Bol v pohode, presne taky pekny ako na profilovke, bolo fajn. Boli sme na diskoteke a rano ked ma prviezol padol aj bozk, potom dalsi a dalsi..Ozyval sa mi aj nadalej. Zacal mi tvrdit, ako sa do mna zamiloval, ze ma ma rad a chcel by to vyskusat. Tak odisiel zase do prace. Boli dni, kedy sa mi ani len neozval, neprezvonil, nanepisal a ked som chcela vysvetlenie, tak ma odbil tym ze co ja si myslim, je tam strasne vela prace atd..tak fajn. pochopila som to. Mal ist len na 3 tyzdne..po 3 tyzdnoch mi oznamil, ze ostava este tyzden dlhsie, pretoze potrebuje lepsiu vyplat. ze vraj "ide zima, potrebuje zimne pneumatiky..." ok..zase som to pochopila..Po tyzdni v piatok, ked sme sa po mesiaci mali konecne vidiet sa mi HAJZEL zase neozval cely den, a vecer mi napisal spravu, ze "prepac, dnes uz nepridem, som unaveny po ceste a nechce sa mi"Ved v pohode, chudacik cesta bola unavna. Prisla sobota, zase cely den nic, v nedelu okolo 13:00 ma prezvonil. Ziadne vysvetlenie. Vrelo to vo mne. V nedelu vecer som vypila dva pohare cerveneho a pisem mu ja.A vieto co mi HAJZEL na to odpovedal? "su dusicky, rodinu som dlho nevidel, v utorok idem prec potrebujem si este nieco povybavovat,tesim sa na teba" Tak super, tesila som sa ze ho v pondelok konecne uvidim..a hadajte moji mily co sa stalo? HAJZEL si nedal tu namahu prist ani v pondelok, ziadne vysvetlenie, mobil ani len nepípol!!! Dnes je utorok, predpokladam, ze uz sedi spokojne v aute a je na ceste do BLAVY. Zazila som uz cokolvek, no toto je vrchol!! Nechapem, ako moze byt niekto taky egoista a klamar. A viete čo je na tom najhoršie? že ma to trápi a neviem ci stale mam na hlave tie ruzove okuliare, ale chcem HAJZLA aj napriek vsetkemu vidiet! zeny ,muzi poradte, co robit???

Lu_cia

Podľa mňa, si ten chlapec nezaslúži, aby si mu tu tak nadávala.

Je to blbe, za Ta asi okaslal, ale takym postojom si jeho naklonnost a uctu neziskas.

Prepac, nemyslim to zle. Ale nejako mi to z Tv. clanku vychadza, ze chyba nie je iba v nom...

excell

Zmier sa s tým, aj keď je to ťažké, že nemá o teba záujem, najskôr nemá odvahu ti to priamo povedať, nie každý to dokáže, pravdepodobne sa spolieha na to že zabudneš na neho a takto mu to asi vyhovuje. Preto ešte nemusí byť hajzel, len je tak trocha zbabelý a myslí si že takto ťa menej zraní ako keby ti to povedal priamo. Asi sa bojí konfliktu.

6fatima

Ty si to nepochopila?? Ved on ma dalsich 10 zien takych ako si TY!!! Poznam aspon 10chlapov co chodia na "sluzobky" a pocas cesty zajdu za svojou "kamoskou". Utekaj od neho cim skor!!! Uvidis ak sa mu 1-2tyzdne neozves ako Ta bude upodozrievat,ze mas niekoho ineho...ha ha. A on bude chuda,ze mal vela prace.

maxik

pozri sa moja,zahod telefonne cislo,zmen si tvoje cislo,urob si cajik a pomaly zabudaj.ten clovek sa nezmeni,ver mi.hlavku hore,raz mi budes dakovat.ja viem o com rozpravam.

toni2503

hmm, niektoe maju pravdu, ze ta nechce-l a ja s tym suhlasim lebo keby ta bol chcel,lietal by za tebou.. ked mi moja napisala sms "chcem byt s tebou lebo mi chybas", a v tom case este sme neboli spolu ale vedela ze ju chcem a lubim, cize po precitanej sms, som letel ako sialeny za nou a to z Prany do Ba a v rekordnom case za 2hod. cize ak chlap miluje je ochotny ist aj tisice km iba aby bol s milovanou..

Barrie

Neviem, ci uz nie je neskoro reagovat a ci vobec niekoho este bude zaujimat moj nazor, ale ja by som sla takou strednejsou cestou.
Ak sa drzime toho, ze to, co pises je vsetko pravda (hoci urcite su veci, ktore su skreslene kvoli tomu ako to beries - a nebojte sa, precitala som vsetko), tak by som rychlo utekala prec. Lebo to moze dopadnut velmi zle. Mala by si sa poucit, prestat to rozoberat a zacat budovat dalsi pripadny vztah na niecom inom, uistit sa, ze bude od zaciatku uprimny a nebyt cela hrr, mas svoju cenu.
Snaz sa byt zdravo zvedava a udrz si chladnu hlavu. Aj to tu uz bolo spomenute, riadny vztah sa ukaze az po veciach prekonanych - a ty jedina mozes vediet, ci vobec chces s niekym skusit nieco prekonavat a zazivat. A tiez nemozes myslet len na to, co od niekoho ocakavas ale aj na to, ci je to realne a ci to skutocne v konecnom dosledku chces. Proste zacni uvazovat hlbsie ako doteraz.
Ber prekonanie tohto ako nejaky dalsi stupen dusevnej vyspelosti.
Nezaoberaj sa tym, ako si to riesila, ci neriesila, to je uz jedno, hlavne je, aby si sa z toho dostala a na to nepotrebujes utesovat odomna ani od nikoho ineho. Potrebujes sa prebrat a zacat triezvo rozmyslat, inak to utrpenie bude na nic a tak ako tu niektori pisali je dost pravdepodobne ze ostanes visiet na najblizsom debilovi podobneho typu aky sa ukaze a to uz nemusi dopadnut takto.
Ber to ako dobru radu.
Boli uz totiz aj take pripady... a ako si sama volakde spomenula, niekedy do takeho vztahu proste spadnes. Ale to uz nemozes dovolit.

etela

Neuveriteľné ako nadávaš na všetkých chlapov. To, že ty si skočila na lep si nepriznáš.Neuraz sa ale to hraničí s totálnou naivitou.Zrejme nemáš ešte znalosti o vzťahoch (to ešte príde, neboj) Spamätaj sa dievča a rýchlo naňho zabudni. Ver mi, že nie všetci sú takí. Ale,keď tak rozmýšlam ten tvoj "hajzel" možno ani neni "hajzel", len sa chcel pobaviť a keďže zbadal, že si naivnučká, tak to len využil.A buď rada, že si s ním nič nemala, viacej by ťa to mrzelo. Ešte málo poznáš život, ale aj takí chlapi sa nájdu čo sa chcú pobaviť a nie len chlapi ale aj ženy sú potvory.

bettynka

Moja krásna,odlož si tie ružové okuliare,kym nie je neskoro...ja som totiž trpela za tými ružovými okuliarmi 8 rokov a čakala a čakala,a žila som iba v momentoch ked pán ,,dotyčný,,sa mi láskavo ozval...tie roky mi nikto nevráti,plakala som, trapila sa, stratila uplne sebavedomie aj sebauctu...využival ma citovo aj finančne,lebo ked sa objavil,dala som mu všetko čo som mu na očiach videla,a mal toho na očiach vždy vela...teraz sa zotavujem,a pomaličky bez tých okuliarov už zase vidim svietit slniečko a kvytnut kvety....takže never mu ani jedno slovo...takyto typ muža Ti klame aj ked sa pýta a nie iba vtedy ked Ti odpovedá....drž sa a chod od neho preč,a svojou cestou dalej....

connies

odstrihni sa, prestaň chatovať a dúfať, že pomocou takých novodobých praktík získaš super chalana...pobavil sa a ide ďlaej, je to pravda, nebudem ti klamať, ani ťa ľutovať, lebo ti to nepomôže...hrdo vztýč hlavu, povedz si, že kvôli jednému nestojíš o to, aby si privyrobila zbytočné vrásky a hlavne, ÚPLNE SA NEHO VYKAŠLI!!! na jeho pokusy nereaguj, lebo opäť sa s tebou iba pohrá a odhodí ako použitú hračku...ak však túžiš byť handrou, pokojne za ním nariekaj a ľúb ho...nediv sa ale, že si s tebou bude robiť čo chce...