Muži? Hajzli! ved si prečítajte..

Príspevok v téme: Muži? Hajzli! ved si prečítajte..
bukekela0000

S týmto HAJZLOM (prepáčte za výraz ale je to tak) som sa zoznámila na jednom veľmi známom chate. Asi po 2 mesiacoch písania sme sa stretli. Pracuje v BA, a domov na východ chodí každé 3 týzdne. Dlho som premýšlala o stretnutí, kedže nie som taký ten typ no nakoniec som pristala, pretoze sme si velmi dobre rozumeli. Boli to sice len rozhovoy cez telefon ale citila som, ze sa s tym clovekom chcem stretnut. Bol v pohode, presne taky pekny ako na profilovke, bolo fajn. Boli sme na diskoteke a rano ked ma prviezol padol aj bozk, potom dalsi a dalsi..Ozyval sa mi aj nadalej. Zacal mi tvrdit, ako sa do mna zamiloval, ze ma ma rad a chcel by to vyskusat. Tak odisiel zase do prace. Boli dni, kedy sa mi ani len neozval, neprezvonil, nanepisal a ked som chcela vysvetlenie, tak ma odbil tym ze co ja si myslim, je tam strasne vela prace atd..tak fajn. pochopila som to. Mal ist len na 3 tyzdne..po 3 tyzdnoch mi oznamil, ze ostava este tyzden dlhsie, pretoze potrebuje lepsiu vyplat. ze vraj "ide zima, potrebuje zimne pneumatiky..." ok..zase som to pochopila..Po tyzdni v piatok, ked sme sa po mesiaci mali konecne vidiet sa mi HAJZEL zase neozval cely den, a vecer mi napisal spravu, ze "prepac, dnes uz nepridem, som unaveny po ceste a nechce sa mi"Ved v pohode, chudacik cesta bola unavna. Prisla sobota, zase cely den nic, v nedelu okolo 13:00 ma prezvonil. Ziadne vysvetlenie. Vrelo to vo mne. V nedelu vecer som vypila dva pohare cerveneho a pisem mu ja.A vieto co mi HAJZEL na to odpovedal? "su dusicky, rodinu som dlho nevidel, v utorok idem prec potrebujem si este nieco povybavovat,tesim sa na teba" Tak super, tesila som sa ze ho v pondelok konecne uvidim..a hadajte moji mily co sa stalo? HAJZEL si nedal tu namahu prist ani v pondelok, ziadne vysvetlenie, mobil ani len nepípol!!! Dnes je utorok, predpokladam, ze uz sedi spokojne v aute a je na ceste do BLAVY. Zazila som uz cokolvek, no toto je vrchol!! Nechapem, ako moze byt niekto taky egoista a klamar. A viete čo je na tom najhoršie? že ma to trápi a neviem ci stale mam na hlave tie ruzove okuliare, ale chcem HAJZLA aj napriek vsetkemu vidiet! zeny ,muzi poradte, co robit???

ojka

ach jaj, eufória... nalomené srdce.... nechcem byť zlá, ale keď tak vyvádzaš teraz,... myslíš, to to má nejaku svetlu buducnosť? nehovorím, že on sa vždy zachoval ukážkovo a ani sa ho nezastávam, len mi akosi nejdete dohromady... (-:O ale ak ho chceš napriek všetkému vidieť(ako píšeš), no tak čakaj, nič iné ti nezostáva, že ako sa to bude vyvýjať dalej....

Slobodna

Len preto, že pre chlapa nie si modla a existujú aj iné veci okrem teba, nemusí byť hajzel :) Inak sa mu nečudujem, že teba až tak vážne neberie, keď si taká hysterická stíhačka...brrr. Okrem toho akú vidíš budúcnosť vášho vzťahu, keď každý ste na inom konci republiky, stretnete sa raz za mesiac a ty celý ten čas čo nie ste spolu len vymýšľaš tie najhoršie scenáre?