Muži? Hajzli! ved si prečítajte..

Príspevok v téme: Muži? Hajzli! ved si prečítajte..
bukekela0000

S týmto HAJZLOM (prepáčte za výraz ale je to tak) som sa zoznámila na jednom veľmi známom chate. Asi po 2 mesiacoch písania sme sa stretli. Pracuje v BA, a domov na východ chodí každé 3 týzdne. Dlho som premýšlala o stretnutí, kedže nie som taký ten typ no nakoniec som pristala, pretoze sme si velmi dobre rozumeli. Boli to sice len rozhovoy cez telefon ale citila som, ze sa s tym clovekom chcem stretnut. Bol v pohode, presne taky pekny ako na profilovke, bolo fajn. Boli sme na diskoteke a rano ked ma prviezol padol aj bozk, potom dalsi a dalsi..Ozyval sa mi aj nadalej. Zacal mi tvrdit, ako sa do mna zamiloval, ze ma ma rad a chcel by to vyskusat. Tak odisiel zase do prace. Boli dni, kedy sa mi ani len neozval, neprezvonil, nanepisal a ked som chcela vysvetlenie, tak ma odbil tym ze co ja si myslim, je tam strasne vela prace atd..tak fajn. pochopila som to. Mal ist len na 3 tyzdne..po 3 tyzdnoch mi oznamil, ze ostava este tyzden dlhsie, pretoze potrebuje lepsiu vyplat. ze vraj "ide zima, potrebuje zimne pneumatiky..." ok..zase som to pochopila..Po tyzdni v piatok, ked sme sa po mesiaci mali konecne vidiet sa mi HAJZEL zase neozval cely den, a vecer mi napisal spravu, ze "prepac, dnes uz nepridem, som unaveny po ceste a nechce sa mi"Ved v pohode, chudacik cesta bola unavna. Prisla sobota, zase cely den nic, v nedelu okolo 13:00 ma prezvonil. Ziadne vysvetlenie. Vrelo to vo mne. V nedelu vecer som vypila dva pohare cerveneho a pisem mu ja.A vieto co mi HAJZEL na to odpovedal? "su dusicky, rodinu som dlho nevidel, v utorok idem prec potrebujem si este nieco povybavovat,tesim sa na teba" Tak super, tesila som sa ze ho v pondelok konecne uvidim..a hadajte moji mily co sa stalo? HAJZEL si nedal tu namahu prist ani v pondelok, ziadne vysvetlenie, mobil ani len nepípol!!! Dnes je utorok, predpokladam, ze uz sedi spokojne v aute a je na ceste do BLAVY. Zazila som uz cokolvek, no toto je vrchol!! Nechapem, ako moze byt niekto taky egoista a klamar. A viete čo je na tom najhoršie? že ma to trápi a neviem ci stale mam na hlave tie ruzove okuliare, ale chcem HAJZLA aj napriek vsetkemu vidiet! zeny ,muzi poradte, co robit???

Xena1

s takym by som sa viac nebavila, nevychovanec, nech ide odkial prisiel ... z Balikova,

a potrebujes poriadne, perfect okuliare, aby si obrazne povedane videla aj to, co nie je na prvy pohlad vidno...

alusinka

Ahoj...

Ja len ze ten tvoj "nazov" temy mi pride trosku prehnany. Ja ta nechcem odsudzovat, ani nic, ale tiez nemusis hadzat vsetkych do jedneho vreca, len preto, ze sa ti nejaky dilino od neviem kadial neozval... Lebo ked ta "nasral" jeden chlap, nemusia byt zrazu vsetci HAJZLI...

A co sa tyka toho "znameho chatu" ... ak myslis ten na "P" tak sa ani dievca necuduj, nakolko tam vacsina chlapov chodi len pre zabavu, a velmi sa bavia na tom, ked mozu taku naivku ako si ty pekne namotat... Nie, nechcem ta urazit, len si nabuduce davaj vacsi pozor na to, s kym sa stretnes... aby si pak znova nenariekala... A hlavne, ked ti po neviem kolkych dnoch hovori, ze ta miluje a neviem co este... Mne moj poloviciak povedal, ze ma lubi az po troch mesiacoch chodenia so mnou, a dokonca ani vtedy som si nebola moc naistom...

Ja len aby si vedela, ze niekedy je lepsie najskor pouzit hlavicku ;))

Zelam pekny den ;)

xantypa1

bukekela, mas ty nejaku hrdost? to nema uroven co ti ten tvoj amant ci kto vyvadza, vobec si ta nevazi a ty ho este chces vidiet? nieze ruzove okuliare mas na ociach, ale ziadne, si uplne zaslepena ci dokonca slepa...

ach, jo...
tvoj problem...nemam slov

xantypa1

ja by som sa s takymto otkundesom, vidieckym balikom, ktory sa nevie spravat, nezahadzovala /aj keby vyzeral ako James Bond/, ktoremu ani nestojim za to, aby dvihol telefon, alebo prisiel na stretnutie, pre ktoreho neznamenam de facto nic pre to, aby sa unuval zdvihnut kvoli mne prdel a prisiel sa osobne ospravedlnit,
nie, viac by som sa mu neozvala, nie som handra, vztah musi mat uroven,
alebo by som mu jeho "srandy" vracala rovnakou mincou - ked si unaveny, aj ja som unavena, unavujes ma svojou unavou, apod.,
mila bukekela, tvoj vztah nema uroven, brrr prec z neho

mudra111

a co na to tvoji rodicia? mamka co hovori? aky mate vztah? mohla by nieco o tom vediet, nie?

ten tvoj "priatel", resp. nepriatel
/pardon za vyraz, ale tak sa sprava, ze si zasluzi taketo pomenovanie/ ma kolko rokov? studuje aj on ako ty na VS?
neziarli na teba, ze studujes? alebo uz vystudoval VS a pozera na teba cez prsty,
a ma mozno aj ine plany, co ty o nom vlastne vies?, mozno ma naozaj problemy a naozaj nema cas, tazko verit co je pravda, ked si to nevieme overit,
este skus vyckat, ak budu problemy pretrvavat /neviem kam az si schopna s trpezlivostou zajst/, nechaj to tak, daj si klud, sustred sa na nieco ine, v prvom rade by si mala davat doraz na studium, aby si napokon aj tu nemala problemy,

ak je vztah taky ako pises, mas problemovy vztah, a to je problem,
bud problem vyriesis razantne hned alebo budes cakat na neiste vysledky, rozmyslaj a rozhoduj sa podla situacie,

poviem ti z vlastnej skusenosti, ze ked ma partner naozaj rad svojho partnera, tak chce byt s nim co najviac, obzvlast na zaciatku vztahu, nevyhyba sa jeden druhemu, je v nom vidiet absolutnu oddanost, priatelstvo, naklonnost jeden k druhemu bez ohladu na podmienky, co v tvojom pripade nie je zrejme, takze zamysli sa preco veci su take ake su,
mam z teba pocit, ze nevidis veci take ake su, alebo nechces vidiet, mozno je tu este nieco o com nepises, alebo v niecom prehanas, nadsadzujes, pardon ak sa mylim,
skus sa s nim este stretnut a vyjasnit si veci, hoci sa aj pohadat, aspon sa vycisti vzduch a budes mat vo veciach jasno, aky je on vlastne clovek, charakter, ake to vlastne vsetko medzi vami je, musite sa rozpravat a riesit problemy, ale ak chyba oddanost, naklonnost, dovera, tak to je problem

a mozno je on este nevyzrety fracek, ktory potrebuje ofukovacku, ktora ho bude vecne ofukovat a doprosovat sa,
tak uznaj v takom pripade to nema vyznam, strata casu, to nie je idealny vztah

mudra111

najlepsie bude dat si pohov, lepsie je NIC ako taketo handrkovanie sa v podstate o nic, bud rada, dievca, ze este nejde o nic, deju sa aj horsie veci, su horsi, ober nezodpovedni hajzli, napr. nechaju tehotnu milenku len tak napospas osudu, utecu kade lahsie, a mozno ich hladat akurat tak ako ihlu v kope sena, zbavuju sa zodpovednosti a vsetko hadzu na inych, a ine dalsie este horsie priklady,
takze bacha, mas cas, si mlada, tak klud, lepsie NIC ako problemy s niekym nejasnym, nevykrystalizovanym,
bud rada ze si este slobodna, mozes byt stastna, ze mas to co mas, a mas dost, hlavne slobodu, a studujes, na to sa sustred najviac, to je dolezite pre tvoj dalsi zivot, studium,
a uz sa nezoznamuj cez internet, nasa dcera ked mala 16 sa tiez zoznamila s jednym blbcom cez web, prisiel z ineho mesta az k nasej brane, ked sme ten typek s manzelom videli, tak sme ho poslali kade lahsie, mal sustaky, bol pojaseny, divny, a to vidia len dospeli - ti maju uz skusenosti, volal dceru odprevadit ho na stanicu, ale my sme to samozrejme nedovolili , clovek nikdy nevie s kym ma do cinenia,
takze ponaucenie - z peknej a prazdnej misky sa nenajes, ten tvoj typek mi zapada do tejto poucky, takze sa pekne krasne otras, spamataj sa a daj si teraz pohov resp. klud, sustred sa na studium,
chapem, ze sa mozno chces vyrovnat kamaratkam, ktore maju znamosti, ale...,
neunahli sa zbytocne,
v buducnosti bud opatrnejsia, mozno zistis ze nie si typ na zoznamovanie, mozno aj v tebe nieco je, ze si odhanas napadnikov, rozmyslaj o tom, mozno podvedome chces byt sama, tak sa neunahli, nikdy nemozes na sto percent vediet co je pre koho ci pre seba to najlepsie, skus sa poradit aj s odbornikom,
neboj sa, nesmut, vsetko je dobre tak ako ma byt, vyviazla si celkom slusne, to ze sa ti tvoj hajzlik neozyva je pre teba znamenie, aby si si uvedomila dolezite veci pre svoj zivot, tak rozmyslaj, sustred sa, studuj, uc sa ... to je zivot,

Lussy86

Preboha, koľko máš rokov ženská?.... a čo že sa s tebou nestretol?... si jeho manželka snáď?... asi ti nedochádza, že už asi nemá záujem, alebo si bola jedna z mnohých... ho nechaj tak a neznásilňuj ho!!

miska31

Vychodniar je Vyhodniar,sorry chlapci z Vychodu ale este ani jeden kotreho som stade spoznala nebol normalny.Aj moj ex bol a katastrofa.Ako viem aj to ze sa najdu vsade aj fajn aj zly.Tak a teraz sa do mna pustite.

Johny Bravo

neznášam preto lebo tu vypisuješ akí sú muži všetci hajzli a ako keby ťa 20x podviedol s najlepšou kamarátkou ... nemám rád takéto uvažovanie nasratých báb, ktoré potom nenávidia chlapov a pritom bez nich nemôžu byť

H2O

stači si prečitať nadpis a nemusim čitať ďalej .. chybu hľadaj v sebe a nie v inych, teraz to nepochopiš, možno raz .. možno ti otvori oči dobra kniha, možno životna skusenosť a možno pokoj, ktory občas pride až vekom .. a neviem čo ma toto spoločne so zdravim, byť adminom, tak ti dam BAN