Mam panicky strach z ludi a depresie

Príspevok v téme: Mam panicky strach z ludi a depresie
xirenka1

Ahojte.Moze mi tu niekdo poradit?Mam strach z ludi bojim sa vsetkeho a neviem preco a ako sa to stalo.Nikdy som taketo stavy nemala.Chodim aj k psychiatrovy,uzivam spitomin ale moc mi to nepomaha.Neviem si sama pomoct stale som smutna a bojim sa sama chodit von.Som stale doma a to je este horsie prestahovali sme sa do mesta kde nikoho nepozname takze nemam ani kamaradky.Moze mi niekdo pomoct aby som sa s toho dostala sama?uz som s toho strasne unavena a chcem zit ako predtym

xirenka1

neviem preco sa bojim chodit sama medzi ludi.Nikdy predtym som to nemala,pred rokom som byvala u frajera na dedine a tym som sa uzavrela do seba znikym som sa nebavila,nemala som kam ist von atd.ziadny kamaradi nic.asi pred pol rokom sme sa prestahovali do mesta aj z mamou oni 2 chodia do prace ale ja nie som stale doma a tym je to pre mna este horsie upadam do toho zobudzam sa s tym hnusnym pocitom aj s nim zaspavam.Naviac su tu este velke stresy zo strany rodiny a to mi este viac dava.Nikdy som taka nebola vsetko mi vadi inac som zila v cechach celu dobu a robyla som barmanku 24 hod kazdy druhy den a uz vtedy som bola velmi podrazdena a zacali mi vadit ludia ale mala som vela kamaradou mam 21 rokou a nechcem aby mi stoho preplo

nathália09

opíš pocit,ako a prečo sa bojíš??
Bojíš sa že ti ublíži,alebo,že k tebe prehovorí a nebude vedieť,čo máš povedať???
koľko máš rokov,?