interupcia Presov

alusinka

asi prestanem sexovat uplne... Lebo kebyze mam brat HAK a zaroven by som mala kazdy den kupovat krabicku prezervativov tak by sme asi skrachovali...

Ja len nechapem, ci niektore z vas nevedia citat, alebo co, ale zakladatelka tejto diskusie jasne a zrozumitelne napisala, ze ak ju chcete sudit, tak radsej nepiste... Ale cim dalej, tym viac som presvedcena, ze niektori ludia si tu chodia len vybijat svoje komplexy tym, ze si silou mocou budu dokazovat svoju pravdu...

A k teme... tehulka11 drzim ti palce. Ak uz mas po tom, tak snad vsetko dobre dopadlo. Ty zrejme najlepsie vies, preco si sa pre toto rozhodla, a ja verim, ze si na to mala vazne rozumny dovod ;) a kebyze aj nie, tak je to len tvoja vec ;)

Majte pekny vecer ;)

Aja02

lioness:
prezervativ: nie je 100%
lieky (HAK): nie je 100%
vnutromaternicové teliesko: nieje 100%
náplaste: nie sú 100%
prerušovaná súlož: nie je 100%
escapelle(tabletka po): nie je 100%
Žiadna ochrana nie je 100% a nezaručí ti ochranu.

lioness_01

jajaja - pokiaľ si dobre spomínam, moja prvá reakcia nebola trápna a už vôbec nie výsmešná - odpovedala som PRESNE na tie otázky na ktoré sa pisateľka problému pýtala. či ako by si si ty predstavovala odpoveď na otázku ?

mimochodom, neviem od kedy je argument navážanie sa. som si všimla jednu veľmi krásnu vec u väčšiny ľudí - ako náhle niekto nesúhlasí s mojim názorom - tak sa automaticky naváža :D

hovorím snáď ja o niekom, že sa do mňa naváža, len preto lebo má iný názor? ja tu nemám pocit, že by sa niekto domňa navážal

lioness_01

ak niekto NECHCE dieťa - NECH UROBÍ VŠETKO PRETO ABY HO NEMAL ! ! ! nepoznám prípad, kedy by zlyhali dve antikoncepčné metódy súčasne ! ! ! a ak by aj - tak nech dotyčná užije tabletku "po" - stále lepšia možnosť ako interrupcia.

jajaja99

suhlasim s aja02. liones, tvoja prva reakcia bola vysmesna, trapna a od veci. zakladatelka sa nepytala na nazor, ale na prakticku vec spojenu s jej problemom. do kazdeho, kto suhlasi s interrupciou, sa tu len navazas. bez ohladu na to,ci sa ti to paci alebo nie, je to ich osobny nazor. takze trocha nadhladu slecna. dobru noc

lioness_01

mimochodom, o znásilnení z mojej strany nepadlo ani slovo - to je samostatná kapitola, kedy to samozrejme chápem zo strany tej ženy. nikto by nechcel nosiť pod srdcom dieťa, ktoré bolo počaté za takých okolností.

lioness_01

Aja - ja nesúdim, nemoralizujem a neodsuzujem ! ! !

Ja si len myslím, že ak niekto dieťa NECHCE (!!!) nech urobí všetko preto aby ho NEMAL !!!

áno, ženy , ktoré otehotnejú preto, lebo nevyužili všetky dostupné prostriedky ochrany a kvôli tomu idú na interrupciu - sú podľa mňa nezodpovedné ženy ! ! ! bohužiaľ, je to fakt, to, že ty tu teraz odsúdiš mňa, to tým nezmeníš.

interrupcia problém nerieši !

Aja02

lioness nehnevaj sa na mňa dlhšie ta sledujem už som sem raz prispievala no nedá mi. Ty neprezentuješ svoj názor, ty tu všetky ženy, ktoré boli na interupcii hodnotíš ako nezodpovedné ženy(dievčatá), ktoré nepoužili ochranu. Žiaľ, sú ženy, ktoré ju použili a otehotneli. Prečo súdiš? Každá ma na to nejaký dôvod, prečo ísť na interupciu. Máš postihnuté dieťa? Znásilnili ta? Máš 3 deti opustil ťa manžel a zostala si s ním teraz tehotná? Nie. Ten, čo nezažil nepochopí. Preto vy veľké moralistky, čo sa vyjadrujete proti interupcii, chodťe do DD, adoptujte si nejaké postihnuté dieta a starajte sa oň. Chodťe a pomôžte nejakej žene čo má viac detí je sama a teraz je tehotná. Píše a odsudzuje sa ľahko no, keď má prísť na lámanie chleba skutek utek.