Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Ako sa pripomenúť mužovi

Príspevok v téme: Ako sa pripomenúť mužovi
Zuzka99

Dobrý den, prosím vás o radu. Kto by mi vedel uplrimne poradiť tak budem moc rada. Sme v 21 storočí tak nikoho dúfam neprekvapí ak poviem, že mám sexuálneho priatela, s ktorým sa vidím tak raz za mesiac. niekedy častejšie. pretože ani ja ani on nechceme vážny vzťah. zo začiatku sme boli spolu často ale stále sa mi ozýval on ja velmi málo som prvá napísala a pod. a teraz tiež. problém je že chcela by som byť častejšie s ním ale ja mu to nepoviem nenapíšem mu prvá pretože to mužov odrádza, žena sa nemôže mužovi vnucovať lebo to ich odrádza ale chcem s ním byť. často mi chýba ale nehcem mu to dať najavo nechcem sa mu zhnusiť. ale teraz mi skoro vôbec nezavolá nenapíše ale prečo? nie sme spolu dlho, ja nechcem riešit prečo mi malo už voláva ale to že ako sa mu mám pripomenúť ako byť viacej s ním ale nechcem mu volat ani pisať kedy sa uvidíme a pod. prosím poradte mi čo mám spraviť, nebývame pri sebe takže nemôžem zavolat a požiadať ho či nemá požičať kilo cukru :)

AdamKrt

ta3:

potom som asi vynimka, pretoze ja mam zeny v ucte a ak sa snazim a zena naznaci, ze nema zaujem, tak sa nebudem vnucovat, kde ma nechcu.

Naviac existuje kopec hanblivych muzov, co nechapu rozne zenske signaly a je mozne, ze i ked sa im zena paci, nevystartuju po nej...

ta3

AdamKrt,
prosim Ta, nevzrusuj sa, Vas pripad je predsa iny, predpokladam, ze u Vas ide aj o cit nielen o sex, ale ak dvaja spolu nechodia, potom prilisna aktivita zo strany dievcata skor odradza ako laka (pravdaze existuju aj vynimky) a suvisi to s tymi genmi lovca

ta3

no, musim oponovat, muzi si to neradi pripustaju alebo to jednoducho nevidia, ale oni su od prirody lovci, takze korist, ktora unika je ovela lakavejsia
ale vnucovat sa a mierne sa pripomenut je velky rozdiel, ked chces byt nenapadna, skus poslat emailom alebo sms spravu napriklad: ako sa mas?, pytam sa, lebo sme sa davno nevideli a ak este o Vase obcasne stretavky stoji, tak zareaguje, drzim palce

AdamKrt

Ked muz zenu chce, to mas odkial taku hlupost, ze ho to odradza, ked ona zacne ? Keby mi to povedala priatelka, ze sa chce castejsie stretavat, tak vyskocim meter dvadsat od zeme od radosti.

Zdvihni telefon a volaj... ;-)

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

Ako sa pripomenúť mužovi - Fórum - ZDRAVIE.sk