Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Kde si dať v BA operovať šedy zakal?

Príspevok v téme: Kde si dať v BA operovať šedy zakal?
Dada252

Neviem sa rozhodnuť medzui tymito klinikami, Ružinovska nemocnica očne oddelenie, alebo očne centrum dr Bohma alebo v CMO - centrum mikrochirurgie oka. Mate s niektorou klinikou dobre skusenosti? V ružinove mi neponukli vybrať si vnutroočnu šošovku taku aby som videla aj do dialky aj na blýzko bez okuliarov. Takže tam maju iba asi taku čo hradi poisťovna. No a laka ma očne centrum dr Bohma. Ďakujem za rady.

Dada252

V tej neovizii čo som spominala sa tiež neplati ide to tam cez pisťovnu. Plati sa iba za tie nadštandartne šošovky všade. No ja ak už si to mam dať operovať mam 29 rokov tak si už teda zaplatim za tie šošovky na dialku aj na blýzko. Neviem teda čo je to pravda že pri tých šošovkach čo idu cez poisťovňu sa musia nosiť okuliare na blýzko :-(

Dada252

Aha asi viem vola sa to klinika Medissimo - Neovizia. Aj tu som pozerala, len ja by som chcela už take umele šošovky, aby mi vložili s ktorými budem vidieť bez okuliarov a j do dialky aj na blýzko ak už to ma byť na celý život. No a tam sa mi to zdalo dosť drahe 1200-1400 eur za jedno oko.
Nevieš prosim či všetkym tvojim znamym davali tie čo su zadarmo? Čiže cez poistovnu? A ako vidia? Potrebuju okluliare? Lebo s tými ževraj budem potrebovať okuliare na blýzko. Tak ja si radšej zaplatim za tie druhe na dialku aj na blýzko.

Textová Inzercia

Fresh - pre zdravie zamestnancov.

Služba pre firmy, ktorým záleží na zdraví svojich zamestnancov. Objednajte hneď!

Máte problém s erekciou?

Erexus vyrieši váš problém! Náhrada liekov založená na prírodnej receptúre bez lekárskeho predpisu s extra silou!

Správca siete - SANDING

Správa firemných počitačov. Bratislava a okolie.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

Kde si dať v BA operovať šedy zakal? - Fórum - ZDRAVIE.sk