Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

chronicky zapal spojiviek?

Príspevok v téme: chronicky zapal spojiviek?
Mato8

Zdravim, uz priblizne mesiac a viac mam jedno oko podrazdene resp. spojivku a jej okolie, ktore sa prehavuje zcervenanim. Na zaciatku som samozrejme tusil o co ide a teda som ocakaval napravu do najneskor jedneho tyzdna...marne. Postupom casu som vystriedal niekolko ocnych kvapiek..od antibakterielnych cez dalsie 3 druhy antibiotickych...a nakoniec aj nejake na ukludnenie specialne spojiviek...tieto aj pomahali..ale po par dnoch sa zase stav navratil a oko mam pernamentne zacervenane. V noci a rano nepozorujem ziadne vytoky, ziadne zhorsenia videnia...podla vsetjeho alergik nie som. Po vytere u ocnej mi nenasli ziadne bakterie ci co sa to testuje vyterom. Ale vzdy po rane...alebo hocikedy, ked vstanem, tak mam to oko ovela cervensie ako pocas dna, kedy si kvanem kvapky a cisatocne s ami to upravi. ... nechapem o co ide..a popravde ani ocna doktorka si asi prilis nevie rady.

Textová Inzercia

Stop suchej a olupujúcej sa pokožke!

Vyskúšajte novú kozmetickú masť Psoricol s výťažkami z rastliny Yucca Shidigera.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

chronicky zapal spojiviek? - Fórum - ZDRAVIE.sk