Manzelstvo bez sexu

Príspevok v téme: Manzelstvo bez sexu
thalia

Bude rok co sme manzelia.Zo zaciatku sme to skusali ale neslo to,najprv preto lebo ma to bolelo a potom ked som to prekonala tak pre to ze ked do mna vnika nikdy nie cely a mam pocit ze sa vo mne krci a ze ho nema poriadne tvrdy.Nerozumiem tomu lebo bol aj u urologa a ten mu povedal ze ma vsetko v poriadku a ze to ma skusat.Ale on sa asi boji.Nechce sa o tom ani rozpravat aby sme to vyriesili.Mozno ma ten problem aj pre to ze este to nikdy nerobil a to uz ma 31r.Ako to mame prekonat?poradte prosim...

kitti

Tak to je problem,ktory musite rychlo vyriesit,lebo cim dalej tym to bude horsie.Podla mna sa on boji.Len nepanikujte a hlavne on.Ked to skusate a sa nepodari,povedz nieco hlupe,aby ste sa smiali.Berte to s humorom,aby sa uvolnil.On je v strese.Zacal to ako starsi a takym to je tazsie.Musis mu ukazat,ze ho milujes a budes mu pomahat.Hlavne,aby to nebral tragicky,musi sa celkom uvolnit.Naplanuj
pekny romanticky vecer a len sa bozkavajte,hladkajte sa,pomasirujte sa. Nemusi byt hned sex.Pomaly chodte na to.Potom aj na druhy den len take nieco bozkavanie sa,nech ta len hladka,aby ta spoznal a aby v tvojej blizkosti necitil napetie.Musis mu ukazat,ze ked sa nepodarilo,to nic,este mate dost casu,aby sa podarilo. Dufajme,ze v minulosti nemal nejaky zly zazitok,problemy v detstve,potom ale pomoze len psycholog.

olala

Ahoj, Thalia, rychlo to musis zmenit, chyt vec do svojich ruk, bud aktivna, poriadne ho rozdrazdi a urobte to.....ved takto to dalej nejde...urcite to prekona a zapaci sa mu to

:)

preboha, normalne sa ti cudujem, ako to thalia mozes s takym chlapom vydrzat. Pokazi ti cely zivot!a ak je v 31 skoro panic, je to na zamyslenie...