Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Herpes

zuzabluza

pouzivam čajovníkový éterický olej. za 2 dni zmiznú kútiky, herpes, afty... dezinfikujeme tým všetky rany... kupis za par eciek. ja mam svoj z eshopu natureal.

nathália09

prikladať si citronovu šupku,mne to pomohlo.
Najlacnejší a najúčinejší a najrýchlejší spôsob ako zničiť herpes.

tinka201

ahoj...mne pomaha jedine Alpa alebo zubna pasta, urychlo to hojenie..inac nic ine, ziadne masticky ani nic podobne...a samozrejme pravidelne uzivat b-komplex pretoze ak sa robia casto herpesy znamena to ze telu chyba vitamin B, ktory inac vo velkom mnozstve obsahuju aj ryby.....a pocula som ze vlastny usny maz je vyborny na herpesy, treba to nim potierat..zatial som to neskusala, je mi to nechutne no mozno raz vyskusam :)

katyPerry

ja by som odporucala navstvivit imuno-alergologa aby ju vysetril. je to porucha imunitneho systemu. ked som zvykla byt mala, bola som dlhodobo chora a mala som oslabenu imunitu, tak som navstivila imuno-alergologicku a nasadila mi liecbu. odvtedy sa to o dost zlepsilo.
Albumín sa syntetizuje v pečeni; tvorí 55 – 65 % celkových proteínov. Vytvára proteínovú rezervu, vyznačuje sa nízkoafinitnou väzbou hormónov.Albumín je zdrojom aminokyselín pre rôzne tkanivá. ÚČEL TESTU: diagnostika chorôb pečene, deficitu bielkovín, porúch obličiek, gastrointestinálnych a nádorových chorôb.
Monocyty sú druh bielych krviniek, presnejšie agranulocytov. Sú najväčšími spomedzi bielych krviniek.
98% lymfocytov sa nenachádza v krvi, ale v lymfatických orgánoch (lymfatické uzliny, lymfatické cesty, slezina) a v kostnej dreni. Odtiaľ je do krvi stále uvoľňovaná malá časť buniek. Životnosť lymfocytov sa pohybuje v rozmedzí desiatich dní až viacerých rokov. Najprv sa vyvíjajú v kostnej dreni a v týmuse, t.zn. v primárnych orgánoch imunitného systému, a odtiaľ osídľujú sekundárne imunitné orgány ako lymfatické tkanivo a slezinu.

* T-lymfocyty: V týmuse sú tvorené takzvané T-lymfocyty, formované k tomu, aby rozoznávali medzi telu vlastnými a telu cudzími štruktúrami. Týmus (gréc. thymos=prsná žľaza) je dvojlalokový orgán, ktorý leží pod prsnou kosťou. T-lymfocyty tvoria asi 70-80% všetkých lymfocytov v krvi. Patria k špecifickej celulárnej imunitnej obrane. Pri kontakte s cudzou látkou sa vyvíjajú na takzvané T-efektorové lymfocyty, ktoré vyvolávajú, príp. zosilňujú rôzne imunitné reakcie, alebo na T-pamäťové bunky, ktoré aj po rokoch pri opätovnom vniknutí rovnakej cudzej látky túto rozpoznajú a vedú k zosilneným imunitným reakciám.

* B-lymfocyty: B-lymfocyty zrejú v kostnej dreni a tvoria asi 15% všetkých lymfocytov v krvi. Patria k špecifickej humorálnej imunitnej obrane. Pri kontakte s cudzou látkou sa vyvíja časť B-lymfocytov na takzvané plazmatické bunky, ktoré tvoria protilátky (=imunoglobulíny, lg) proti tejto cudzej látke. Plazmatické bunky žijú asi 2-3 dni. Z ďalšej časti B-lymfocytov sa stávajú po kontakte s cudzou látkou dlho žijúce B-pamäťové bunky, ktoré ešte po rokoch, aj keď už telo nie je viac vystavené tejto cudzej látke, môžu tvoriť rovnaké protilátky.

maria1113

Dobrý deň, moja 9 ročná dcéra má vkuse na perách herpes, alebo kútik, stále sa to strieda, keď sa jej zahojí herpes, tak o pár dní sa jej vytvorí kútik a tak to beží dookola. Dnes som bola pre výsledky jej krvn. testov a má tam zvýšené nejaké hladiny:
Albumín 48,3 norma:32-47
B monocyty abs.p. 0.847 norma:0.500
B lymfocyty 48,8% norma: 23-46%
B monocyty 12.50% norma: 5%
Vedel by mi to niekto vysvetliť, čo to znamená tieto zvýšené hodnoty? Vopred ďakujem za všetky reakcie. Nechcela by som niečo zanedbať.

Textová Inzercia

Zľavnené pobyty v Bardejovských kúpeľoch

Využite zľavy v mesiacoch január – marec na liečebné a relaxačné pobyty až do výšky 25%.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

Herpes - Fórum - ZDRAVIE.sk