21 a stále panna

wertyna

everka
Ja som sa zalubila teraz. A viem že ho lubim, oddám sa mu. Len ešte potrebujem čas. A pomaly pôjdem do toho s ním.

wertyna

everka
Áno poznáme sa dlho, stretávame sa vyše 3 rokov. Vieme o sebe úplne všetkom najväčšie tajomstvá som mu povedala. Lebo mu dôverujem, veľmi ma lúbi a ja jeho tiež. Máme sa veľmi veľmi rady. A viem že je to pre mňa ten pravý s ktorým si kedysi budem plánovať spoločný život a budúcnosť.

xyxyz

everka poznate sa jeden mesiac a ty uz rozpravas , ze ci ta miluje???ty musis byt poriadne naivna...zboznujem take vztahy, su spolu kratko, uz sa miluju ako nikdy predtym, uz sa chcu vziat a mat rodinu..preboha ved je to smiesne, tak sa spravaju 15 rocni pubertiaci zalaskovani

everka

wertyna - no tak ty sa s nim poznas dlhsie , ale ja sa s nim poznam asi tak mesiac ani neviem ci tolko , a nevie ze som panna ale tak ked sa budeme rozpravat na tu temu tak mu to poviem , chcem aby to vedel a ked ma miluje tak to urcite pochopi . takze vela stastia , a dufam ze nam to dopadne vsetko dobre :)

ta3

Wertina
...a viem že sa nebudem vedieť dokátať uvolniť, pretože budem mať s toho komplexy.

takto nemysli, ak svojho priatela milujes, doveruj mu, oddaj sa mu vsetkym, telom, srdcom, dusou a hlavne zabudni na komplexy, strach, rozne dalsie zabrany, zabudni na cely svet a potom to bude nadherne