Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Psík do bytu?

monica gazpio

Súhlasím s protiii, a ešte jedno negatívum, musela by si po ňom upratovať exkrementy. A čo sa týka, toho, či môžeš mať psíka v byte, tak maj aj troch, ak si ochotná po nich aj exkrementy upratovať a nedvíha Ti to žalúdok. Som toho názoru, že psíkov by mali mať iba zodpovední ľudia, ktorí sú si vedomí všetkého, čo pes obnáša, a si plne uvedomujú, že aj to "nechutné" zbieranie výkalov patrí do starostlivosti o toho psa. Komu zdvíhanie výkalov dvíha žalúdok, nech radšej psa nemá. V ovzduší by bolo oveľa menej prachu, a oveľa menej alergií. Osobne považujem za drzosť psíčkárov, voči nepsíčkárom, že chodia so psami aj na detské ihriská, pes sa tam s prepáčením vy*erie, a neupracú to za svojimi miláčikmi. KTO SVOJHO PSÍKA SKUTOČNE MILUJE, TAK, JE OCHOTNÝ ROBIŤ AJ TÚTO SPOMÍNANÚ ČINNOSŤ. Na to by mal pamätať každý ďalší psíčkár, ktorý si chce to zvieratko zadovážiť. P.S. Chápem, nie všetci psíčkári sú nezodpovední, ale zo všetkých, čo som videla, tak iba jedna pani upratovala exkrementy a ostatní nie. Suma-sumárum mi vychádza, že iba 0,1 až 1 % psíčkárov, to robí a 99 % nie, dúfam, že 0*0*0* budeš patriť k tým zodpovedným. Veľa šťastia a trpezlivosti pri staraní. :-)

M74

My sme mali jazvečíka, tom čase sme boli celá rodina pokope, takže povinnosti sa delili. Trošku otravné bolo chodiť niekedy uprostred v noci von, keď mal pes nejaké zažívacie problémy. Na dovolenky sme chodili na chatu do lesa, tak tam mu bolo super. Ináč trávil veľa času na záhrade, alebo chodil s nami behať do lesa a v zime na bežky. Keď bol mneší tak pookusoval nejaký nábytok, potom už iba trocha púšťal chlpy. Susedia mali dogu, to už bol v panaláku trochu extrém.

bibi123

Bosh je naozaj fantasticka, budes spokojny:O))) a nezabudni obliat tu koselu pred pranim cervenym vinom a zaspievat si pri tom-o flak, o flak, mna trafi slak:O))))

lost

este som ju ani neskusil, zajtra skusim, ach, ale musim vygooglit ako prat :)
nemam co prat, len jednu bielu koselu, tak ju tma hodim.. co to urobi.. test :D
este mi chyba pocitac, ale inac aj hej :)
konecne.. a zopar detailov vyriesit a budem to mat z krku :D
je/bolo to narocnejsie ako somsi myslel..

ale ta boshka, na tent "test run" to prve pranie na prazno, nahodou dost tichucka je :) ale to isla na malo otaciek, tak neviem ako to bude na maxime.. a inac.. aj rodicia si kupili boschku :D ale iny typ.. aka nahoda.. a to nevedeli ze ja si beriem taku znacku :) ale aj vysavac mam bosch tusim :D

bibi123

lost-hej, ona sa ma u nas uzasne:O))) teraz si tu vedla mna vyfukuje a vyzera velmi spokojne:O))) Byt mas uz zariadeny?:O))) Boshka fici?

bibi123

lost-ved ani ja nemam taku drahu a viem preco:O))) sedacka prezila bez ujmy, len som ju musela povysavat od chlpov..:O)))
u nas doma sme museli prijat vela protidestrukcnych opatreni:O)))na nasej sedacke mame deku a na parkety sme museli dat koberce, lebo sa vzdy na nich rozcapila, nevedela postavit a plakala:O(

Textová Inzercia

Stop suchej a olupujúcej sa pokožke!

Vyskúšajte novú kozmetickú masť Psoricol s výťažkami z rastliny Yucca Shidigera.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

Psík do bytu? - Fórum - ZDRAVIE.sk