Už som zúfala, aka je najvonavejsia aviváž?

Príspevok v téme: Už som zúfala, aka je najvonavejsia aviváž?
eleonor

Prosím Vás poradte mi, neviem ci je to v pracke, ale mám novú tak asi nie.
Ale hrozne som posadnuta tym aby mi prádlo krásne vonalo. Uz som vyskusala asi vsetky avivaze a stale neviem najst taku aby mi prádlo vonalo uz nadialku.
Kamarati maju tak vonave veci ze ked prejdu citit tu vonu avivaze a prasku este dlho a mne to stale nevoni a nevoni? neviete niekdo poradit? aka je naj najvonavejjsia avivaz aj na dialku?

maričika

Super návod - do poslednej vody dávam aviváž z Tesca /modrá/ a trošičku Škrobenky Z, kvôli vôni. Skús toto, a ak nebudeš spokojná, tak už nenájdeš nič lepšie. Daj potom vedieť.

bibi123

lost, ked mas tu Boshku, tak tam mas tri otvory, do krajných daj prasok a do stredu avivaz a postlacaj vsetky gombicky a nastav 40tku, pradlo pred vesanim nezabudni vytriast...

xyxyz

staci kd si kupis obycajny ariel tekuty gel na pranie a nepotrebujes ani avivaz...pradlo je uzasne vonave a makkucke

joni_

lost, jasne das tam prasok a avivaz, ale musis dat aj pradlo, zapnut to do elektriky a pustit vodu :) potom to uz fici :))

lost

To je ako "droga" (alebo cukor), chuti to perfektne, ale skodi to este perfektnejsie :)

alebo ako é-čka v potravinach, jaj tie parky su bozske ... avsak su dva mesaice stareee.. aj piliny by ludia zjedli, ked by sme pouzili spravne Ecka :)

Mna skor zaujima, ak uz je tu takato tema, ako prat? :D
dam tam len prasok a avivaz a zapnem a uz to fici?

AdamKrt

Myslim, ze napr. prirodne silice do aromalamp - byvaju velmi koncentrovane vytazky a keby sa par kvapiek pridalo do prania... Dostat kupit rozne druhy. Skusal to niekto takto ?

uhlie

Tiez ma fascinuje, ako maju niektore zeny radi 'cistotu'. ale to, ze vdychuju v obchodoch a kancelariach mnozstvo chemikalii a vyparov. Precitajte si nieco o aldehydoch a ftalenoch a zistite, ze zijete v 100-krat vacsej 'spine', ako muz so smradlavymi ponozkami.

joni_

ja mam najradsej avivaz Lenor v ciernej flasi alebo este ten v tmavozelenej s vonou pralesa tusim... veci po oprani naozaj pekne vonaju, ono asi zavisi aj na samotnom prasku, ja pouzivam na farebne aj jemne blede tekuty, prave teraz mam z DM a spolu s tou avivazou to krasne vonia