Co s tym?

Príspevok v téme: Co s tym?
PRECO??

Ahojte mam taky problem.Pre 5r som mala na lavej nohe trombozu,a nemala som urcenu zrazanlivost krvi.Moja lekarka sa o to nezaujimala.Po pade ma zacalo boliet lave koleno,poslala ma na ortopediu tam nic nezistili,tak na reumatologiu a zistila zze mam problem z kolenami,dala mi lieky rehabilitaciu a bolo fajn.Lenze mna bolieva lava noha cela od klbu po prsty na nohach,naajhorsie je to vecer a v noci ale bolieva ma to aj rano aj cez den.Lekarka na reumatologi mi povedala ze to je normalne ze nohy vecer bolia ale nechce pochopit ze mna len jedna a skoro stale,odvodna povedala ze to je tym ze mam problem z kolenom.Mam aj clenok opuchnuty bola som na ortopedi je to vnutorni opuch ktory mam stale obcas sa zvecsi ale nikdy sa nezmensi,obvodna povedala ze to bude tym kolenom,na ortopedi povedal ze na cievne a tam mi predpisala stahujucu pancuchu ktora je mi vlastne nanic.Neviem co s tym.Vsimla som si ze ked si ju troska natiahnem tu nohu svaly tak ma to na chvilku neboli.Ja neviem co dalej.poradite

ivana45

Cievne vysetrenie si mala, dobre rozumiem? Doplnila by som ultrazvuk-doppler na cievy, ak si ho nemala. Ale zasadny obrat v postupe by som necakala.
Tipujem, ze mas nadvahu. Mas ?

AdamKrt

Mozes si potierat nohu kostihojovou tinkturou ale Heparoid mast/gel, ci Heparin gel.

Na hojenie opuchov/zapalov je velmi dobry enzymaticky pripravok Wobenzym, pripadne mozno este silnejsi Phlogenzym.

Na precistenie ciev, odburanie cholesterolu - mozes uzivat Lecitin.

Taktiez na precistenie a regulaciu tlaku mozes uzivat oralne - do vody rozrobit tinkturu z hlohu.