Ja sa nechapem a nechapem ani ju.

Príspevok v téme: Ja sa nechapem a nechapem ani ju.
Tetracyklín

Zdravím.Ako každý človek mám problém vo vzťahu.Mám ročný vzťah,ktorý je krásny až na pár okolností ,ktoré ma nútia rozmýšľať o mojej "normalite." Ako väčšina z vás teraz tuší,áno , ide o neveru. Ja som svoje dievča nikdy nepodviedol,som k nej úprimný, a uprimne vravím,mňa ani pohľad na iné a príťažlivé dievča nevzrušuje,mám iba ju v hlave, v srdci a všade inde. Ale....
Prvý krát ma podviedla s jej bývalim,na chate, povedala mi to sama,hneď potom bolo jej to ľúto plakala,že bola opitá.Odpustil som jej. Nadruhý deň,som sa vykecal jej kamoške,ona to zistila a nahnevala sa na mna,neskutočne a koniec koncov ešte som sa ja tesne po tom všetkom doprosoval. Fajn,prešlo pár mesiacov kde sinusoidne myslela na bývalého a kedy nemyslela. Prišla dalšia chata,zasa... Teraz som bol hrubší,necekla ani slovko,znášala moj hnev z pokorou ale nakoniec som jej zasa odpustil a časom sa to dalo dokopy. Prišli letné prázdniny,boli sme spolu,takmer vkuse nemyslela som na neho a myslel som si ,že všetko sa pominulo. Ale kdeže. Nedávno bola na chate,sice nepodviedla ma,ale ako povedala,kecali ako priatelia.Na druhý deň mi cely preplakala na ramena,že zasa na neho myslí,že nechápe ako može byť taká priateľka a že potrebuje pauzu.Pauzu hlavne nato aby si to s ním vyriešila a ja zasa ako debil,jej to tolerujem,a stojím prinej aj ked by som asi mal rezignovať. Ja viem,že ma miluje,sama vraví,citujem:,, viem,že si pre mňa to najlepšie,viem,že som nikdy nikoho tak nemilovala,viem,že chcem mať s tebou dom,deti,psa,spolocný život." Lenže,prečo sa takto potom správa? Chápem ,že je mladá,chce si užívať život a predstava,že odomňa by už žiadného iného chalana nemala je preňu hrozna ale tak potom,kde speje tento vzťah? čo mám robiť? nechať ju keĎ viem,že ma miluje a že chce so mnou prežiť život a aj ja s ňou? alebo ju proste necháť,lebo ak človek niekoho miluje tak mu nehovorí,ako sa nemože vonku zabávať,že je mladá.Aj ja som mladý a nevešsam jej také kokotiny na nos a vôbec,nepovažujem za podstatné ako ona vraví zbierať skusenosti. Čo mam s ňou robiť? poradte mi,fakt neviem. Občas mam pocit,že sa správam ako úplna naivka,ale ja viem,že neklame,a to čo hovorí je pravda.

tetracyklín

Dakujem vsetkym za rady,asi ste mi naliali rozum do hlavy.CAs ukaze ci so spravil dobre ale proste uznevladzem :(

cup-cup

Juuj, to ste ešte mladučkí. Ona asi fakt nevie, čo chce. Teba má ako zadné vrátka a po bývalom stále túži. Aj keď ti hovorí, že ťa miluje, možno chce presvedčiť okrem teba aj samu seba... Dajte si tú "pauzu" a už sa k tomu viac nevracaj. Aj keď to je ťažké, ono to prebolí a postupom času zistíš, že si urobil dobre. Viem, prešla som si niečim podobným... Držím palce.

Tetracyklin

Ja neviem co robit,vazne,prote ja mam fakt pocit,ze ma lubi aj ked ano mate pravdu mysli naneho atd a aj by mala dozriet,ja mam 20 skoro ona 19.

xy:)

to vyzera na tak, ze ona nema v hlave ujasnene co chce.. ci chce teba alebo svojho ex, kedze nanho stale mysli.. je jednoduche odpustit ked druhy spusti slzy, je to normalne. ale ma to vyznam? veris jej, ze keby ste sa dali finalne dokopy, tak ti nezahne? pretoze o laske dokaze vela ludi len rozpravat a ohanat sa silnymi slovami, ale ked pride na lamanie chleba, tak skutek-utek.

Inner

Hmm... nenechaj sa citovo vydierat, ze ta miluje a podobne. Minimalne miluje este dalsieho okrem teba. Na jednej strane ta obdivujem, ze mas v sebe tolko lasky a nieco take dokazes odpustit, ale na strane druhej je mozne, ze je na teba kvoli niecomu naviazana a nechce sa toho vzdat. Vravi sa, ze pauza je zaciatok konca, ale v tvojom pripade by som si ju dopriala. Aby ste obaja porozmyslali, akym smerom chcete viest svoj vztah. Pretoze partnerstvo sa nebuduje podvadzanim. A ked je tvoja priatelka zvyknuta, ze vzdy jej to odpustis, nebude mat problem to urobit zase a zase...

lulu22

hej, tiež som si všimla, že je zopár takých podobných..

no a koľko máte vlastne rokov?
vieš, ona ťa má možno len ako "zadné dvierka" lebo bohvie ako to je s jej bývalým..možno ona ho chce naspäť, ale ju má len na zábavu a nechce s ňou vzťah a s tebou je len preto zatiaľ..a tie rečičky ako ťa ľúbi, tak to možno preto, aby si mal "istotu".. veď si priznajme, chlap tiež dokáže hovoriť babe ako ju veľmi miluje a pritom myslí na inú..

cup-cup

No...čo na toto povedať. Podľa mňa toto nikam nepovedie, len do záhuby. Tvojej záhuby... Mám kamošov, tvoria pár. Sú spolu už 4 roky. Ona mala pred tým chalana.. po večeroch spolu sexovali, ale nemali vzťah. On nechcel nič viac, ona ho milovala. Potom sa dala s týmto, čo je už 4 roky a s tým "bývalým" ho podviedla už neskutočne vela krát. Priznala sa, vždy to oplakala, on jej odpustil, chvíľku bol klud, ale potom sa to zase zopakovalo. Aj sa s ňou rozišiel, ale potom sa k nej zase vrátil... Tiež mu hovorila, že na toho bývalého stále myslí, vypisovali si spolu sms-ky a skončilo to tak, že aj keď je s týmto chalanom, stále myslí na toho bývalého a kamoš to toleruje, skrátka si na to zvykol, čo je podla mna choré... Ja už sa na tú jej faloš nemôžem dívať, preto s nimi už ani nechodím von. A čo tebe poradiť ? Povedz jej, že keď ťa naozaj tak miluje, nech ti to dokáže aj činmi a nie len bezduché keci... Ale zatial ti to dokázala len takými činmi, že hneď jak mala príležitosť, tak ti zahla s bývalým... Ja by som na tvojom mieste túto kapitolu uzaverla, aby si nedopadol jak ten môj kamoš. Zmieril sa s tým, že bude vždy až tá druhá kolaj...

tetracyklin

Ja viem,že ma ľubi,par krat so mnou vydrbal tak,že som ju nechal, plakala do telofonu a prosila na kolenach ,takževiem,že ma ľubi

xy:)

pockaj, chce s tebou prezit cely zivot a chce pauzu? dvakrat ta podviedla a si stale s nou, lebo ta miluje? a si si 100% isty ze neklame.. to myslis vazne?