Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Schudla som za tyzden 5 kg

no teda!

aj ja jedavam len trikrat denne. traviace organy musia aj oddychovat, nielen stale makat ako blaznive, lebo niekto je 24 hodin denne nenazrany. ranajky si davam vyzivne, lebo den sa prave zacina a caka ma vydaj energie. na obed telo troska povzbudim dalsim jedlom a na veceru uz len mierne, aby ma nebudil hlad. ved v noci uz nemakam, niet preco vyrabat energiu.
ta predstava, ze telo potrebuje vela energie z jedla je vadna. unaveni sme nie preto, lebo malo jeme, ale preto, lebo nase telo vsetku energiu z jedla spotrebuje na travenie. v skutocnosti nas organizmus potrebuje len velmi malo jedla. to nemam z vlastnej hlavy, to mam od odbornika. aj ja som sa pred par rokmi prepchaval a prepadal som sa od jednej choroby k druhej. teraz jem striedmo a som zdravy. na mnozstve zalezi.

Ellie123

Z tých rajčín si robím omáčku rajčinovú je to tak,že tam mám cestoviny tú rajčinovú omáčku a ešte nejakú zeleninu. Chceš aj recept ??? Ty stále na niečo útočíš. Ja neviem čo stále riešiš. Ja som ja .. Ty si ty . Môj názor je môj a ten tvoj je tvoj. Bodka ;)

Ellie123

Prepáč. Zle som sa vyjadrila jedávam ovsené vločky a tie sú fajn. A áno uhádol si ovocie je fajn iba keď si ho odšťavíš. Džúsy z obchodu nepijem. To jedlo sa tak volá. Pretože prevažne sú tam rajčiny ;) Ja nedržím už diétu. Mne to proste stačí. Pochop to ;)
No tak ty stíhaš 4x a mne tu ideš rozprávať,že 3x jesť denne je niečo strašné.

qwedfghjklku

Nikoho som neosocoval.

Cerealie su zdrave? Pridany cukor. Dzus takisto voda s cukrom. Alebo si sama vytlacas ovocie? V tom pripade ano.

Paradajky su zeleniny mimochodom...

Spokojnost sa neprejavuje dietou. Ty len chces byt so sebou spokojna.

Nejem 5-6x denne. Vacsinou stiham 4x, ale to je minimum.

Ellie123

Ráno vstávam o 8 raňajkujem o pol 9 a to zvyčajne 2biele jogurty s cereáliami a ktomu si dám ovocie a ďžús.
Obedujem presne o 12. a zvyčajne polievku a ktomu nejaké druhé jedlo (Napríklad mám rada špagety so zeleninou a paradajkami) a večeriam o 6 a to zjem napr. kurací šalát.
Vieš všetko nieje o jedení. Ja som so sebou spokojná. Píšem iba svoj príbeh. Tak ma neosočuj. Dobre ty ješ 5-6 krát denne. Ja to nepotrebujem a som spokojná. Ale ďakujem za názor ;)

qwedfghjklku

K tejto debate, ktora nema zmysel, uz len jedno. Nezijeme, aby sme dychali. Dychas teda menej? Nepredychavas sa ako niektori ludia?

Kto ma pochopil, ten ma pochopil. Prispevky tu hovoria same za seba.

winki

žijem a jem tri krát denne už od narodenia .... od 18tich prevažne ovocie a zelninu a som tu a pri tom chodím do práce, školy, športujem a som zdravá a žiadne živiny ani energia mi nechýba.

Textová Inzercia

Máte problém s erekciou?

Erexus vyrieši váš problém! Náhrada liekov založená na prírodnej receptúre bez lekárskeho predpisu s extra silou!

Správca siete - SANDING

Správa firemných počitačov. Bratislava a okolie.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

Schudla som za tyzden 5 kg - Fórum - ZDRAVIE.sk