chalani ... takze funguje to

Príspevok v téme: chalani ... takze funguje to
1234

jelging funguje... po troch mesiacoch jelgingu kazde rano 20 minut a vecer asi tiez tak, kym som nezaspal.. a vysledok? koncom novembra mal 16,5cm a teraz ma tych 20-20,5 je o dost hrubsi, predtym som obvod nemeral ale teraz ma 14,4 cm.. po troch mesiacoch!!! moje dievca zacalo zhruba po roku sexovania dosahovat vaginalny orgazmus aj ked si nemyslim ze to s tym ma nieco spolocne lebo ho dosiahne vzdy ked som v nej iba do polovice cize nejakych 10cm, dalej absolutne ziadny problem s erekciou, uplne sa vytratil (myslim ze by som pritom mohol kludne aj citat noviny a stal by) predlzila sa mi doba za ktoru sa urobim (z 10- 15min asi na 30 a viac), pocitujem silnejsie orgazmy ako predtym... jednoznacne odporucam.. inak mam 20 rokov

patres

Jaaj,..ze zadam do Googlu "jelging"? Ze vyhodi mi to hned milion odkazov? Ze precitam si sam kopec free navodov....? Obcas treba daku krv aj do hlavy:)

1234

aka reklama prosimta, ved to je ako reklama na fitnes, alebo na soferovanie. navody mas na internete, je to jednoduche iba ho ako keby dojis kazdy den a vidis ako silnie a zvacsuje sa... ja som posledne tri tyzdne uz nevidel zmenu tak som to trochu obmedzil asi uz ma dost :o) len ma mrzi ze som o tom nevedel uz o nejaky ten rôcik skôr

hej

SERUS KAMO..NEROBIS TULEN REKLAMU :)...A AKO SA K TOMU OBROVY DOSIEL:)..MASAZ?..AKO SA TO ROBI..POMOZ BRATOM,KTORY MAJU PODOBNY PROBLEM AKO TY KEDYSI:)..DIKES