Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

zuby.....surne potrebujem poradit

Eva531

Skuste si kupit v lekarni ustnu vodu Curasept a zubnu pastu Curasept s obsahom chlorhexidinu. To tiez pomôze urychlit hojenie ran po vytrhnutych zuboch. Da sa to objednat aj z Nemecka cez internet: www.ipill.de Aj ja mam vytrhnuty zub - od vcera, dokonca po chirurgickej extrakcii. Nic ma neboli, vsetko O. K. Tiez to pouzivam.

zubaarko

no v tvojom zaujme by teda nemala, nemalo byt aspon tych 48h :) na treti den, ak uz bude ten koagul v lozku zformovany, tak hadam aj mozes, ale lege artis 5-7dni ;)

hroncova

jeeej dakujem. :D a to potom ( ta mliecna strava) je priblizne kedy? dnes mi trhali zub o druhej poobede. tak zajtra rano asi kakavko nebude ze? a cigaretka?

zubaarko

24hodin po zakroku - nefajcit, nepit alkohol, nejest mliecne vyrobky ani tvrdu stravu (mandarinku kludne mozes), nevyplachovat usta, najviac raz a jemne po jedle, takisto si umyt zuby len kefkou bez pasty. Keby rana krvacala zahryznut do ster.gazy.

48hod a viac po zakroku - 5-7 dni vzdy po jedle vyplachnut vlaznou vodou, pre lepsie hojenie mozes repikom, salviou ci kamilkami. Stale uprednostnuj makku najlepsie kasovitu stravu. Potom uz mozes aj oblubene mliecne :) drz sa

hroncova

haloooo ja som hladnaaaa.......:P prosim piste ked nepotebujem rychle odpovede tak su tu take diskusie a teraz nic?

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

zuby.....surne potrebujem poradit - Fórum - ZDRAVIE.sk