Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Teraz večerať

Sally111

Čo by ste tak odporučili na raňajky desiatu olovrant a večeru? niečo zdravé a z čoho sa chudne. Na obedy chodím v škole tak nemôžem si veľmi vyberať

inga22

Nuž čo, prešľap. Zajtra ráno budem musieť vyplávať :).
Už aj chróm som jedla a nepomáhalo. Snažím sa tú chuť eliminovať kávou s jednou tabletou sacharínu.

vevericka

cukor ako cukor..to mas jedno len u medu je vyhoda ze obsahuje aspon aj nejake prospesne latky, len ho nesmies dat do prilis horuceho, lebo aj to prospesne zlikvidujes..
ak nechcete sladit cukrom kupte si steviu

jajka001_

puding s medom, to si neviem predstavit. ale peknu kaloricku bombu na vecer si si spravila. to mlieko s medom sa s tym neda porovnat. med straca svoje pozitivne ucinky ked ho vlejes do vriaceho caju. staci do tepleho.

inga22

Na sladkom som závislá i ja. Dnes som neodolala, spravila som si puding mandľový z plnotučného mlieka, sladila som medom. Do toho piškóty. Zjedla som ho o 18tej (viem, už dosť neskoro). Myslíte, že ten med je menšie zlo ako biely cukor? Mám v tom hokej, niekde som čítala, že ak sa medom sladí horúce, med sa mení na cukor. Ešte čaj si viem predstaviť sladiť po vychladnutí, ale puding ťažko....

vevericka

nahodou mlieko s medom je mnnam..ale na dietu teda nie:) ved mlieko samo o sebe ma dost cukru a este med do toho, na veceru nie, rano uz skor, ked si spravis ovsene vlocky s medom a mliekom a nejakymi semiackami, len to netreba prehanat..privela rychleho cukru narobi vlci hlad a potom pojes napr aj kavenky..

Textová Inzercia

Fresh - pre zdravie zamestnancov.

Služba pre firmy, ktorým záleží na zdraví svojich zamestnancov. Objednajte hneď!

Máte problém s erekciou?

Erexus vyrieši váš problém! Náhrada liekov založená na prírodnej receptúre bez lekárskeho predpisu s extra silou!

Správca siete - SANDING

Správa firemných počitačov. Bratislava a okolie.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

Teraz večerať - Fórum - ZDRAVIE.sk