Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Vek: 17

Príspevok v téme: Vek: 17
17-rocna

Mám 17 rokov. Doteraz som nikam nechodila, ale teraz, keď už mám tých 17, tak by som rada začala. Myslím nejaké párty, koncerty, proste do spoločnosti. Problém je v tom, že ma rodičia (resp. otec) nechcú púšťať. O 21.00 musím byť doma. (v hodine, keď všetko len začína) Moji rovesníci chodia von už od... odjakživa. Ja nesmiem. Chcem dodať, že známky mám dobré, nefajčím, nepijem, neku*vím sa. Chcem tráviť čas s kamarátmi, no nejde to... Ako ste na tom vy - v mojom veku? A čo rodičia - púšťate svoje deti? Ďakujem.

lucka94

ahoj,17 ročna :)...uplne chapem ako sa citis...rada by som s tebou pokecala, ale nie takto verejne si na FB ? :D

andre´a

ked som mala ako ty 17, tak mi otec rovnako zakazoval, a tiez som nechapala preco..musela som byt doma este pred 9, a ak som prila o minutu neskor hned som mala prednasku o tom ze kde som sa flakala s kym a pod...teraz som uz starsia, vydata, a dakujem za otcovi ze ma "drzal na uzde" a nedovolil mi motat sa kade tade...casom pochopis....no ver mi presne viem ako sa citis, bo som sa tak citila aj ja kedysi, no uz je to za mnou, a som otcovi vdacna za to aky bol

ShaulaThalit

Ja som bola na disko párkrát, motali sa len okolo mňa pofidérni debilkovia s drinkami, coctailami a chuťou si zatrtkať... takýmto podnikom, čo je každá disko sa vyhýbaj. ja chodievam len do kaviarne, dobre, vytypovanej, kde mám vybudované už nejaké to meno a je mi tam fajn.... skús to vyriešiť takto a neflákať sa zbytočne po nociach s partiou. je to neefektívne a na dámu sa to nehodí....

bronickaGG

pozri pokial si take normalne dievca ako sa javis, tak urcite nezacni chodit na dedinske diskoteky, pretoze tam vacsinou chodia iba socky, opilci a ti ktory si myslia, ze si neviemako dospeli no su to nevyspeli pubertiaci a nevedia co je v mode. pokial ale chces niekam vyrazit, co uplne chapem, tak chod do nejakeho seriozneho klubu v meste a aj ked za to zaplatis viac, stoji to fakt za to, chod do aqaparkov do divadla a kina- to je v mode. (cim drahsie tym lepsie- je to tak tak teraz mi tu laskavo nepiste ze som namyslena, lebo ked za zamyslite uvedomite si, ze je to tak). no a ked ta uz vazne nechcu pustit tak ich posli checknut to miesto kam chces ist a podla mna ti to dovolia. a ked nie pouzi psychicky natlak :-)

misshel

autorku uplne chapem...ale zase aj rodicov, ja mam teraz 22 a na disco chodim teraz len tak sporadicky, skor uz nejake koncerty, festivaly teraz :D...ale v takom veku by som dokazala pretancovat kazdy piatok na dobrej disco, ja som mala tu vyhodu, ze mam starsieho brata a tak sme sa s braskom dohodli a povedali ze on tam bude tiez a da na mna pozor :D...a nikdy tam nebol, ale zo zaciatku to bolo tiez tazke, ale spravila som chybu ze ked mi nedovolili, nebavila som sa s nimi z trucu, potom som videla ze to nefunguje, tak som sa ich snazila kludne presviedcat...a takisto nechapem preco koluje taky nazor, ze na disco sa chodia vsetci ozierat a neviem co...ja som sa tam opila asi raz a uz potom nikdy..stacilo mi to :D...ale pokial tam idu nejaka partia, vedia ze na seba daju pozor tak tak v pohode, my s kamoskami sme sa stale kontrolovali co kde ktora je co robi a vsetko bolo dobre...a k tym chlapcom asi som mala stastie ale spoznala som tam aj par normalnych a z disco som mala jeden dvojrocny vztah, uplne normalny chlapec, ktory sa tam prisiel tiez vramci hranic zabavit...ale uznavam, ze v sucasnosti je na disco stale viac a viac mladych ludi opitych a preto to vyvolava taky dojem...takze 17 rocna ked budes mat 18 urcite sa to trocha zlepsi a ako hovorili ini, skus najprv o polhodinu presvecit a ked sa zlomia raz potom to pojde lahsie :)

Jinx

Dakujem lost, presne si to vystihol :)
Aja02, je uplne v poriadku, ze tam nechodis, lebo nechces, nebudes predsa robit nieco, co ta nebavi, ale autorka temy je evidentne v opacnej situacii. Ja mam teraz 23 a tiez uz v diskotekach nevidim ziadne velke naplnenie, nebavia ma uz, ale je celkom fajn si obcas spomenut, kolko srandy sme si vtedy uzili...a nestal sa zo mna napriek tomu ziaden spolocensky vyvrhel na drogach a s desiatkami zarezov nad postelou, takisto ani z mojich kamaratov. Netreba nic hnat do extremov a bude to v poriadku :)

lost

Jinx to asi myslela tak, ze pokial je ta 18 rocna extremne obmedzovana a neuvedomi si ze disco nepotrebuje, tak potom sa to moze stat :)

Proste ze jej z toho prepne, alebo ze zila v bavlnke a v zidealizovanom svete, respektive v rozpravkach a tak si myslela ze svet je "dobry", ale nakoniec ju svet len "zneuzil" a odkopol (myslim ten priklad, teda aspon ja som to tak pochopil :) )

Aja02

Jinx mám 16 (neviem síce koľko más ty), no nechodím von na diskotéky, pretože ma to jednoducho nebaví. Nie som naivná a neskáčem hneď každému do postele, len toľko k tvojmu príspevku. Určite nie som sama na tomto fóre. Jednoducho sú ľudia, ktorý nemajú potrebu chodiť na diskotéky a opíjať sa každý piatok a sobotu.

Jinx

Ja som to mala s rodicmi tiez tazke...no od 16 som na diskoteky chodila. Neslo to vsak naraz, najprv to bolo do polnoci, potom do jednej az nakoniec do rana :) treba byt jendoducho vytrvala v presviedcani a dat si pozor na to ako sa vratis domov :) s otcom sa rozpravaj, otravuj ho, aj ked spociatku budes narazat na kamennu tvar, ono sa to poda.
Nechapem ludi, ktori tu pisu o tom, ze clovek aj tak o nic neprichadza, ked sedi doma. Mlady clovek potrebuje chodit medzi ludi, \"vyblbnut sa\", otukat, spoznat nieco ine ako styri steny doma a ak sa aj parkrat \"ozerie\", nemusi to byt vzdy na skodu...to pisem preto, lebo poznam par dievcat, ktore tiez nikdy nikam nechodili, lebo ich rodicia nepustili, potom v 18 odisli z domu, nechali sa nabuchat od prveho koho stretli a dopadli este horsie ako keby od 15 chodili po diskach, jednoducho preto lebo boli neskusene a naivne.... nejdem sa dalej rozpisovat, tolko moj nazor :) drzim palce

Textová Inzercia

Fresh - pre zdravie zamestnancov.

Služba pre firmy, ktorým záleží na zdraví svojich zamestnancov. Objednajte hneď!

Máte problém s erekciou?

Erexus vyrieši váš problém! Náhrada liekov založená na prírodnej receptúre bez lekárskeho predpisu s extra silou!

Správca siete - SANDING

Správa firemných počitačov. Bratislava a okolie.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

Vek: 17 - Fórum - ZDRAVIE.sk