PROSIM O RADU STARSIE A SKUSENEJSIE OSOBY VO VZTAHOCH!!!!!!!

Príspevok v téme: PROSIM O RADU STARSIE A SKUSENEJSIE OSOBY VO VZTAHOCH!!!!!!!
WASHING MACHINE

Asi v kazdom vztahu pride raz obdobie ked obaja partnery,jeden skor ,druhy mozno neskor zacnu rozmyslat nad tym,ci sa vobec maju radi,ci ma ich vztah vyznam alebo ci by nechceli byt s niekym.I ja som mal taketo obdobie.Cele dni som rozmyslal nadtym,ci ju lubim,ci ma vobec vyznam byt s nou atd.No postupom casu som sa dal dokopy.No prislo to co som vobec necakal.Moja priatelka preziva toto iste.Cele dni sa trapi,hovori,ze nevie ci ma lubi atd.Bojim sa strasne,ze ju stratim.Bojim sa ,ci sme sa NEPREJEDLI seba samych.CHCEM SA OPYTAT,AKO MAM PREZYT TOTO OBDOBIE,CO MAM ROBIT ABY TO NAM OBOM PRESLO,LEN MI NEHOVORTE,ZE POROZPRAVAJTE,NEMYSLITE NATO A INE VECI.DAKUJEM:)

skusim poradit

ahoj, aj vo vztahu s mojim priatelom boli, su, (dufam, ze uz nebudu) taketo problemy- ked sme raz ja a raz on vsetko chceli ukoncit..ja to dokonca mavam kazdy mesiac, ked sa blizi v kalendari cislo ktore oznamuje den, kedy sme sa dali dokopy.. zhodou okolnosti mavam vtedy aj kramy, takze je to zuzo.. vacsinou si aj poplaceme,ale vzdy sa cez to nejako prenesieme, ja sa pokusam to vymazat zo svojho programu dopredu a niekdy sa to aj podari.. pretoze vieme, ze sa milujeme a taketo halusky, to je len preto, lebo nijaky iny problem v nasom vztahu neeistuje- rozumieme si v kazdom smere a vieme, ze sme jeden pre druheho stvoreni.. a mne osobne pomaha ked o tom moj priatel nehovori a tvari sa, ze sa nic nedeje.samozrejme niekedy sa o tom rozpravame, ale nie moc,lebo ked o tom hovorime,tak nad tym premyslame a potom je to este horsie.a najvacsi liek na taketo problemy je smiech :)

katika88

Zenska pises ze svojho priatela lubis a hned nato napises ze by si to mozno chcela skusit s niekym inym?Tak tymto si protirecis.Ja som s partnerom prekonala uz kdejake krizy a tiez je moj prvy a napriek tomu si my dvaja naozaj nevieme predstavit ze by sme mali mat niekoho ineho.Tak sa lubime ze je to pre nas skratka nepredstavitelne a tak by to podla mna malo aj byt.Predsa ked niekoho milujem tak nemozem rozmyslat nad tym ze by som to mohla skusit s niekym inym.Zda sa mi to absurdne aj napriek tomu ze uz davno nie sme vo faze kedy sme lietali v oblakoch a ten druhy sa nam zdal dokonaly.

mijka

ahoj, zenska...ja som na tom presne tak ako ty.niekedy prichádzajú otázky tohto typu, ale ja si myslím, že je to v norme, ved je môj prvý.

zenska

no to,ze ci sa lubite,by ste mali vediet urcite.potom to asi nie je laska.ja svojho mileho lubim,len tym,ze sme spolu viac rokov,niekedy mam pocit,ze by som to chcela skusit aj s inym.on bol totiz moj prvy.

wm

INAC LUDIA,NEZABUDAJTE,ZE AJ JA MAM PROBLEMY VO VZTAHU A HLADAM RADU AJ TU,TAKZE PORADI MI NIEKTO PEKNE PROSIM AKO MAM ZACHRANIT VZTAH?

mijka

je to ťažké veverka, ja naozaj neviem, ja som človek, taky, že ak mi nezavolá, nenapíše...hned chytám nervy, som zlaknutá čo sa deje a namyšlam si. potom mu vypisujem, vyvolávam ako cvok, to tiež nie je dobré.

veverka

ja uz nevladzem..neviem co mam robit..teraz mi ani neodzvoni a pritom nie sme pohadani-iba mi povedal ze nevie ci ma chce..Mam mu pisat,prezvanat?som psychicky odrovnana..