Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

PROSIM O RADU STARSIE A SKUSENEJSIE OSOBY VO VZTAHOCH!!!!!!!

Príspevok v téme: PROSIM O RADU STARSIE A SKUSENEJSIE OSOBY VO VZTAHOCH!!!!!!!
WASHING MACHINE

Asi v kazdom vztahu pride raz obdobie ked obaja partnery,jeden skor ,druhy mozno neskor zacnu rozmyslat nad tym,ci sa vobec maju radi,ci ma ich vztah vyznam alebo ci by nechceli byt s niekym.I ja som mal taketo obdobie.Cele dni som rozmyslal nadtym,ci ju lubim,ci ma vobec vyznam byt s nou atd.No postupom casu som sa dal dokopy.No prislo to co som vobec necakal.Moja priatelka preziva toto iste.Cele dni sa trapi,hovori,ze nevie ci ma lubi atd.Bojim sa strasne,ze ju stratim.Bojim sa ,ci sme sa NEPREJEDLI seba samych.CHCEM SA OPYTAT,AKO MAM PREZYT TOTO OBDOBIE,CO MAM ROBIT ABY TO NAM OBOM PRESLO,LEN MI NEHOVORTE,ZE POROZPRAVAJTE,NEMYSLITE NATO A INE VECI.DAKUJEM:)

mijka

ahoj gatget, je mi to veľmi lúto, ja som s mojim priateľom cez 4 roky ale tiež to nie je ideálne, viackrát sme sa už rozišli, dali dokopy, ale neviem, stále je tam niečo...možno si nie sme súdený ani my.Teraz je k tomu ešte v zahraničí ani nevie presne kedy príde domov, možno až v lete.je to dosť o ničom pre mna i pre neho. ja neviem, ako dlho takto vydržíme.
5 rokov je dlhá doba, verím ti, a viem aj ako sa cítiš, párkrát som to už aj ja prežila ked to už vyzeralo naozaj zle.Ale ak sa naozaj lúbite, čas všetko vyrieši, viem, lahko sa hovorí, ale ak ťa lúbi, on si to uvedomí, len potrebuje byť na to sám bez teba.
skús sa upokojiť, viem, že je to veľmi ťažké...držím ti strašne palčeky..treba to zvládnuť!!!!!bude dobre, skôr či neskôr, neboj...

gadget

Ahoj veverka, netusila som kolko ludi ma problemy vo vztahu. Vzdy som si myslela, ze to neklape len nam. Po mesiaci si nevolania a takmer ziadnej sms-ky, sme sa dnes po 5 rokoch rozisli, pretoze uz nie je so mnou stastny aj ked ma ma este stale rad. Je mi strasne, velmi to boli. Mozno sme neboli idealny par, ale rozchod som necakala. Vsetci radia, ze v takych pripadoch je nutna pauza. Preto strasne verim, ze ked bude dlhsie bezo mna, si uvedomi, ze spravil unahlene rozhodnutie a potom uz budeme stastni... Tebe aj ostatnym zelam vela stastia a hlavne vela lasky od ich polovicky :)

veverka

pre leru:nehnevaj sa ze som tu nebola vtedy kedy som slubila,ale bola som na intraku a blbol mi net,tak sa mi nedalo pripojit a az dnes som dosla domov..Ak mas cas,strasne rada by som pokecala.. Prave je mi nanic..asi sa rozideme..alebo co..Vcera som s nim volala a z nicoho nic mi povedal,ze nevie ci sommnou chce este byt a dnes sa mi ani neozval.. Strasne chcem nejako napravit ten vztah..

machulka006

WASHING MACHINE: nič....fakt nič...iba buď na ňu milý a ak ju miluješ dávaj jej to najavo....nechaj to plávať a uvidíš...prehrmí to samé....

WASHING MACHINE

Takze v skratke,coo mam robit,aby sme mi dvaja prezili tu krizu,resp.aby to prezil nas vztah????:)DAKUJEM

sestka

Ahoj akurat som si precitala tvoj prispevok,citit z neho,ze sa dost trapis,presne to som prezivala aj ja pred rokom.Mala som priatela a tiez som uvazovala,ci ho lubim,ci ma vyznam s nim ostat,ci nie je ten pravy pre mna niekto iny,tak som to vyriesila presne tak ako si to nezasluzil,povedala som mu,ze ho uz nechcem,ze vztah nema buducnost atd.Prisli nove vztahy,kratke...a vtedy som si uvedomila,ze ten koho milulem ,je ten komu som tak ublizila.Mam stastie,ze osud nas dal zase dokopy,som rada,ze som ho nestratila,nas vztah je teraz iny taky volneny ,povieme si vsetko,planjeme buducnost a hlavne sme si isty,ze sa lubime.Tebe aj tvojej priatelke drzime palce,ver mi,ze v kezdom vztahu pride kriza,ale az ked niekoho stratis,vtedy pochopis,ze si niekoho naozaj mal.DRZIME PALCE A VELA STASTIA A NEVZDAVAJTE TO.....

iii

Mariela, tvoj názor na vec ti neberiem. Ja nesúhlasím s tebou v tom, že ak niekto s niekým nežije, tak to podľa teba nie je vzťah. A vobec netvrdím, že 3 roky chodenia=3 roky vzťahu.

Textová Inzercia

Fresh - pre zdravie zamestnancov.

Služba pre firmy, ktorým záleží na zdraví svojich zamestnancov. Objednajte hneď!

Máte problém s erekciou?

Erexus vyrieši váš problém! Náhrada liekov založená na prírodnej receptúre bez lekárskeho predpisu s extra silou!

Správca siete - SANDING

Správa firemných počitačov. Bratislava a okolie.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

PROSIM O RADU STARSIE A SKUSENEJSIE OSOBY VO VZTAHOCH!!!!!!! - Fórum - ZDRAVIE.sk