Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Podrazdena vagina

Matej

pán klasik ostraňujeme len odkazy, ktoré sú overené ako nebezpečné, klamlivé alebo je to odkaz na eshop.. respektíve konkrétny produkt v nejakom obchode aj s cenou.. to sa berie ako nedovolená reklama.. názvy liekov ako aj odkaz na ich popis a podobne je povolený..

klasik12321

admin, preco odstranujete odkazy na zdravotne pripravky, ked toto forum je o zdravi. Ako si ludia maju potom ukazat, co im pomohlo, aky medicinsky pripravok? Nedava to logiku...

klasik12321

To je zaujimave, mojej manzelke to pomaha a presne po tom, ked to prezenieme... a pomoze je to velmi rychlo. Bolo by zaujimave zistit, preco je to tak, ze u niekoho posobi inak ako by mal. Citaj tu -odkaz odstránený- presne takto funguje u manzelky - mimo ine je tam, ze nedrazdi...

Marsmeloun

femisan isto nie .... je to mentolove a ked ta to páli a štípe bude ta to este viac ... mala som raz rovnaký problém a dala som femisan a nedalo sa to vydržať ...

klasik12321

Som sice chlap, ale viem poradit :) Ked to prezenieme s manzelkou, pouziva Femisan gel - je to velmi ucinne a je mozne mat sex bez problemov aj po 24 hodinach - ono to aj lubrikuje a mna to tak mentolovo chladi, takze je to pre mna drazdivejsie. Odporucam :)

melusa

slobodna - je to "mechanicke" poskodenie a teraz je problematicke sediet v harmancekovom kupeli,lebo mam svoje dni :( ale dakujem za radu

Textová Inzercia

Zapper | Fscan - revolučné prístroje

Rieši príčinu väčšiny zdravotných problémov. Záruka kvality a profesionálna podpora zdarma. Môžete ho mať doma aj vy!

Investujte do svojho zdravia

Frekvenčná metóda - rýchla pomoc ku zdraviu! Na všetky vírusy, baktérie, pliesne a parazitov.

Fresh - pre zdravie zamestnancov.

Služba pre firmy, ktorým záleží na zdraví svojich zamestnancov. Objednajte hneď!

Máte problém s erekciou?

Erexus vyrieši váš problém! Náhrada liekov založená na prírodnej receptúre bez lekárskeho predpisu s extra silou!

Správca siete - SANDING

Správa firemných počitačov. Bratislava a okolie.