Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Reflexná masáž chodidiel

samko r.

Počuj mňa svatka:-))), v robote mám aj nafukovačku so spacákom, takže na nejaký čas by som to vydržal, ale musel by som jesť len grilované kurence, lebo šaláty a pod. nemôžem. Ozaj a kdeže sú svatko:-)))

ethel

Pišťok...to ste vy chlapi..ja neviem prečo,ale vy to nikdy neviete:-))))a nevieš kde je fotka? Ty si asi viac v robote ako doma.No nič,deťom vystrojíme svadbu,ja sa zoznámim s tvojou ženou a môžeš aj spávať v robote:-))))

samko r.

Bože, to je nezodpovedné, opovrhnutiahodné, neodpustiteľné!!! Ja neviem aké oči má môj syn! A keby som sa aj chcel urobiť dobrý, neviem kde má tú veľkú farebnú fotku. Mal by mať zelenomodré oči.

samko r.

Keď sme boli (skoro)pri tej antikoncepcii, prišlo mi na rozum, že od Vás od Bystrici chodil so mnou do školy jeden kolega z Poník, ktorý si robil srandu, ako ho jeho starý otec učil prerušovanej...... "Paľko a keď ti príde ako na šťania, tak vymykni!" koniec citátu. Na tomto sme sa nasmiali ako blbí. Teraz by to bolo ako o tej krave...né?

ethel

no tak to by sa jej páčil,lebo špinavý blond je pre ňu teraz velmi aktuálny idol:-DD a oči? (gulatučký? jééj,to by sa páčil mne)

samko r.

Špinavý blond, husté a tvrdé vlasy, guľatučký po otcovi, ale teraz dobre chudne, výška presne neviem, ale teší sa, že na dovolenku môže sedieť vpredu vedľa mňa, čiže rozhodne viac ako 150 cm.

samko r.

Bola aj mačka, mala mať mladé, ale pes sa rozhodol, že mačku mať nebudeme...... Synovi sme museli nahovoriť, že ju zrazilo auto.

Textová Inzercia

Máte problém s erekciou?

Erexus vyrieši váš problém! Náhrada liekov založená na prírodnej receptúre bez lekárskeho predpisu s extra silou!

Správca siete - SANDING

Správa firemných počitačov. Bratislava a okolie.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

Reflexná masáž chodidiel - Fórum - ZDRAVIE.sk