Reflexná masáž chodidiel

ethel

no tak to by sme aj na elektrike ušetrili:-)))mal by si mi poslať(neviem ako)jeho fotku:-))) ako vyzerá? Farba vlasov...

ethel

oooo,to sú super výhliadky do budúcna!:-))) Moja dcéra má v pláne nájsť si muža,kúpiť dom a nasťahovť tam aj mňa,vraj aby mal kto variť,zavárať a starať sa o jej deti:-))))) vždy sa na tom dobre pobavím:-)))

samko r.

Veľký, resp. dlhý dom, dlhú a veľkú záhradu, kocúra, psa, parlament, zlaté karasy v akváriu, zvedavú susedu..........

ethel

:-DDDD si bol šikovný:-))) ale zodpovedný! Jasné,že rokmi sa čo-to pomení,ale je to prirodzené a je dôležité aby sa vedeli ludia tolerovať.A keď je niekto tvrdohlavý,ten druhý musí ustupovať...

samko r.

Vek, samozrejme, aj to pohlavie, rodina taktiež. A to druhé čo píšeš, máš úplnú pravdu, ale niekedy človek musí zareagovať, "šplechnúť" do očí pravdu, aby sa niekto neutvrdzoval v hlúposti a myslení, že čo dokázal vymyslieť. Ja keď počúvam mladých kolegov v robote, tak sa mi mnohokrát prevracajú oči stĺpkom do nebies, že ako ho mohla taká vec napadnúť a preto sa ich aj opýtam, že keď nato prišiel, či to veľmi bolelo. "Ja som bol s ňou čeče a hneď na prvýkrát som ju prebľafol..." Ja viem, vznikajú nové slangy, ale niečo nám už nepasuje a taktiež tá zodpovednosť- "choď na potrat ty krava, né?" Toto veru nebolo. Agina dobre napísala, aby si na pytónovi urobil uzol.