Reflexná masáž chodidiel

samko r.

Bol som minulý týždeň v pondelok v ÚVN RK, ale môj gastro lekár mal dovolenku, tak mi urobil primár interné vyšetrenie -krv moč. Tam je to v poriadku a gastro lekár mi povedal predtým, že to je zo stresov, že to nejako zviera žlčník..... Vieš o čo ide.

ethel

to by som sa aj ja zalizovala:-))) Počuj,ale mne sa to akosi nepáči,že ty aj napriek liečbe máš stále problém niečo ťažšie spapať..chodíš na kontroly gastro?

samko r.

No veď. A tam si varíme sami, lebo okrem pizze si netrúfam na reštauračné jedlá, ale keď domáci robia večeru-grilovanú makrelu, tu si dám a na druhý deň je všetko v poriadku. Ani ich miešaný šalát mi nerobí problémy. Aj teraz bola u nás cez víkend svokra so švagrinou, grilovali sme a veľmi im chutilo. Mala si vidieť, ako sa zalizovali.

samko r.

Srdcko, ja ti po ceste jem dusené mäso, salámu s chlebom a hroznový cukor, hoci cukrovku nemám. Kávu nemôžem piť vôbec, ani kapuccino. A snažím sa piť veľa vody-minerálky aby som dohnal to, čo som vypotil.

samko r.

Ja viem, že mi nemôžeš pomôcť, ale s tebou sa o tom tak dobre hovorí. Ty do toho vnášaš báseň, humor a poéziu naraz. To tuším povedal aj MUDr. Štrosmajer v Nemocnici na okraji mesta, nie? A nemusím ani zahnúť, stačí podebatovať.:-)))