Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Reflexná masáž chodidiel

samko r.

Srdienko, práve som bol pri autobuse pre syna, boli so školou v tom Trpicárium-e v Budabešti. A samozrejme všetko nezjedol, tak som mu teraz pomohol a zaťažil som žlčník rezňom. Uvidím zajtra ako sa zachová, teda myslím žalúdok. A ty čo, už chystáš dovolenku v BG?

ethel

Ahoooj pišťok...ano,aj mne vypadol...starký povedal,že majú slabý server,preto sa to deje...Doma je pohoda..A čo ty?

samko r.

:-DDDDDDDDDD. Jééééééj. Stvora božia, kde beháš? Tiež si mala teraz výpadok netu? Starký poslúcha? Deti tiež?

ethel

:-DDD tu sa zase chrápe:-)))
pomaličky idem do hajan...lažkaj si aj ty! Prajem dobrú noc a nech hlávka prestane bolieť!!!!pá

samko r.

Nooooo a nechali by nás a dali by sa dokopy! Ona keď ide spať hladná, tak potom celú noc mľaská, ako keby.... Tak jej radšej nič nepoviem, nech sa naje a je v noci kľud. Ozaj a škrípe zubami. Minule som aj chcel ísť do garáže pre olejničku, že vŕzga pánt na okne. Ale keď sa naje...

ethel

:-DDD nezabijem ťa,ale tečú mi sliny:-)))
Nie som ako tvoja žena,ja už takto neskoro nejem,lebo sa mi potom snívajú horory,ale mali by sme ju zoznámiť s mojim mužom,ten to robí:-))))

samko r.

Len nepovedz, že si ako moja žena! V noci o 23,30 sa zobudím na šramot, pozerám čo sa deje a ona plne naložený tanier a pozerá televízor. A je stále štíhla!!! A čo si ideš dať? Top kura bolo také chrumkavé, mňam. Teraz ma asi zabiješ, však?

Textová Inzercia

Zapper | Fscan - revolučné prístroje

Rieši príčinu väčšiny zdravotných problémov. Záruka kvality a profesionálna podpora zdarma. Môžete ho mať doma aj vy!

Investujte do svojho zdravia

Frekvenčná metóda - rýchla pomoc ku zdraviu! Na všetky vírusy, baktérie, pliesne a parazitov.

Fresh - pre zdravie zamestnancov.

Služba pre firmy, ktorým záleží na zdraví svojich zamestnancov. Objednajte hneď!

Máte problém s erekciou?

Erexus vyrieši váš problém! Náhrada liekov založená na prírodnej receptúre bez lekárskeho predpisu s extra silou!

Správca siete - SANDING

Správa firemných počitačov. Bratislava a okolie.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

Reflexná masáž chodidiel - Fórum - ZDRAVIE.sk