Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Reflexná masáž chodidiel

samko r.

To mi je jasné, že u nás sa robia taktiež výskumy. Ale mal by to byť svetový problém a nie len problém niekoho rastúceho konta. Veď tu ide o životy, peniaze musia ísť bokom. Takto si ja predstavujem rovnoprávnosť a spravodlivosť.

samko r.

Elka, asi sme si nerozumeli. Oni ten liek už údajne majú!!! Ale prvých pacientov budú liečiť v USA a len takých, ktorí na to majú peniažky. O to mi ide. Ostatní nech kapú. To je karta demokracie? Potom nejaká divná!

ethel

Ahoj Samko,musím s tebou nesúhlasiť,lebo aj my robíme výskum na onkol.pacientoch a nepozeráme na to či je bohatý.Dôležité sú zdravotné parametre....

samko r.

Priatelia, čítali ste v poslednej plus sedmičke o tom, že česi a američania, ale hlavne tí česi objavili nejaký liek proti rakovine lymf. uzlín? Teraz sa celý výskum presťahoval do USA, kde ho budú testovať iba na bohatých američanoch a to len preto, lebo výskum bol drahý a musí sa "rentovať"!!!!!!!!!!!! A ty obyčajný človek zdochni!!! Spravodlivosť, či špinavosť?! A nás učili, že pred bohom sme si všetci rovní. Konský nabiják sme si rovní!!!!!!! Prepáčte, ale musel som to tak napísať, lebo súcítim aj s posledným bezdomovcom. A napísal som to aj v téme o tom Vitamín B 17 liečba rakoviny.... /alebo tak nejak sa to volá/.

samko r.

A či som už zdravý? No dne som bol znovu na rtg. pľúc, je to lepšie, ale predpísali mi po mesačnej prestávke Bronchovaxom.

ethel

:-)))) Samko asi budeš musieť vraždiť ty:-DDD a že pozdravujem ženu:-))))Na čo to chytáš,keď to nezabiješ? Teraz ťa budú mátať očkami...:-))))

samko r.

Ahoj dievky!!! Bol som vtedy u známej lekárničky, tá mi predala Tantum Verde spray, lebo tak je údajne účinnejší a mala pravdu, vtedy pomohlo. Elka, začala rybárska sezóna, vo vani mám dva kapre a ako na potvoru, dnes dali žene ruku do škrobáku. Včera spadla... Bojím sa, aby tie potvory nezašli na hlad.

Textová Inzercia

Stop suchej a olupujúcej sa pokožke!

Vyskúšajte novú kozmetickú masť Psoricol s výťažkami z rastliny Yucca Shidigera.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

Reflexná masáž chodidiel - Fórum - ZDRAVIE.sk