Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Reflexná masáž chodidiel

aljoška

No samko,takto uprostred jari a chorý?Na afty vravia že je dobrý čistý domáci malinový sirup,tým potierat.Ak nie skús to utlmit Herbadentom a hlavne teraz vela vitamínov.Všetkých.

samko r.

Nie, mandle mám 15 rokov vonku. Hore na podnebí pred čapíkom sa mi urobili dve afty. Začína bolieť aj hrdlo, ale hlavne to vyústenie nosnej dutiny v hrdle. A ešte na podnebí mám tie bolestivé zdureniny /hrčky/.

samko r.

Záhrada je poliata, ale bolí ma hrdlo, resp. horné podnebie pred čapíkom až do nosa, vlastne celé vyústenie nosnej dutiny v hrdle. Zase to bude asi ten stafylokok. Ale ja mám vždy problémy po ATB. Veď vieš, žalúdok....

samko r.

Héééééj, ta moja kosa dobre kosíííííííí. To nebol úryvok z nejakej balady, ale práve som sa vrátil zo záhrady. Aha, ono sa to aj rýmuje. Je tam to "y" správne?

Textová Inzercia

Fresh - pre zdravie zamestnancov.

Služba pre firmy, ktorým záleží na zdraví svojich zamestnancov. Objednajte hneď!

Máte problém s erekciou?

Erexus vyrieši váš problém! Náhrada liekov založená na prírodnej receptúre bez lekárskeho predpisu s extra silou!

Správca siete - SANDING

Správa firemných počitačov. Bratislava a okolie.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

Reflexná masáž chodidiel - Fórum - ZDRAVIE.sk