Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Reflexná masáž chodidiel

ethel

Samko na túto príležitosť som si vyrobila mailik: eevelina@pobox.sk
Tak tam napíš a ja ti potom napíšem iné inštrukcie:-)))))

samko r.

Hádam nie som až taký skazený. Ale veď, keď vy ženy ste krajšie ako my chlapi, tak sa radšej pozriem po vás po ženách. Keď sa začnem obzerať za chlapmi, to bude horšie nie? A to druhé? Kľudne príď, veď keď sa na teba budem pozerať, nebudem sa ťa hanbiť:-))). Ozaj ak chceš vidieť niečo šialené, (nie nahotinky a pod.), ale niečo vážne a smutné, napíš e -mail adresu, niečo ti pošlem. Budú sa ti oči prevracať.

ethel

:-DDDD Teda Samko a tak som tajne dúfala,že si iný:-DDD,slušný:-)))A ty pozeráš po turistkách....To aby som nechodila tam,kam chodíte vy:-)))))

samko r.

Rýchle šípy. Tam, kde chodím ja, tam som veru plavčíka nevidel. Máš pravdu, lebo ja sa pozerám iným smerom. (Skôr hore bez...) A už sa to tam začína aj premiešavať, vlani tam behali aj celí "bez".

ethel

:-DDDDDD ty nevidíš plavčíkov?? :-DDDDD jasné,že ich pozorujem:-)))) A môj muž pozoruje to čo ty:-)))) (bože chlapi)
Tábor som neotvorila,brat mi doniesol na prázdniny svoje dve deti...a všetko to tu behá,zakopávam ohračky..:-))) štrúdla sa zjedla za rovných 10 sekúnd:-DDDDD

Textová Inzercia

Zľavnené pobyty v Bardejovských kúpeľoch

Využite zľavy v mesiacoch január – marec na liečebné a relaxačné pobyty až do výšky 25%.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

Reflexná masáž chodidiel - Fórum - ZDRAVIE.sk