Narocna?

Príspevok v téme: Narocna?
myriama

Nemam az taky velky problem, len sa chcem trosku vyrozpravat z toho, z coho mi je smutno.

Sme s priatelom spolu 3 mesiace, je nam spolu fajn, v mnohom si rozumieme, pomaly sa spoznavame.
Ale v jednej veci je strasne nemozny!!! Za cely cas, co sme spolu som od neho dostala jednu ruzu - aj to so slovami: Vysvetli si to, ako chces! ???
A raz, ked boli s kolegami na predlzenom vikende v Taliansku, doniesol mi odtial -nejaku vzorku parfemu s klucenkou s logom kozmetickej firmy ( zrejme to kupil niekde na letisku) a dal mi to len tak, medzi recou, ked som ho cakala na stanici a potom sa ponahlal domov.

Nechcem vyzerat ako nejaka materialistka, nepotrpim si na nejake honosne dary - ta ruzicka bola krasna a bola som rada, ze si na tom vikende na mna spomenul, ale......aj tak troska takej romantiky, ci nejakeho citu z toho by som chcela citit.
Viem, ze nie vsetci ludia su zatazeni na romantiku a niektorym ludom robi problemy prejavovat city, ale on sa sprava ako hanblivy skolak a pritom sme obaja tridsiatnici.

Ale istotne su horsie problemy vo vztahoch...a ja to len moc analyzujem...a mozem byt rada, ze je na mna dobry...

AdamKrt

jajka001_:

ja nehovorim, ze nie, ale Ty stale odbocujes od otazky. A co muzi ? Nehovori nikomu nic slovo rovnopravnost ?
--------------
Este trocha cynizmu. Povedzme, ze by muz doniesol zene raz za mesiac kyticu. Taka bezna kytica stoji cca 300SKK i viac. Nechajme teda iba sumu 300SKK mesacne a kazdy mesiac by ju dal zene. Protipolo moze byt, ze by tych 300SKK mesacne odkladal na nejakom financnom produkte, kde by mal zisk priemerne 3 percenta cisteho rocne. Tak za 10 rokov, by mal cca 47tis. SKK, za 20 rokov 99tis.SKK, za 30 rokov 176tis.SKK, za 40 rokov 279tis.SKK.

Cize za tie kyticky by kludne mohol mat po 40tich rokoch aj auto, ci by zaplatil vnucatam skolne na vysoku...

Urcite existuju lepsie sposoby ako prejavit tomu druhemu lasku a ked uz ju niekto prejavu, nemyslim, ze tento prejav ma byt cisto jednostrany - iba zo strany muza k zene. Ako muz sa preto pytam, ked chcu zeny kvetiny, preco nejdu prikladom ? :)

Teraz niekto bude namietat, ze zena pari, upratuje, stara sa... Ale to neberiem. Partneri su dvaja a ked si najdete muza, co nepohne ani prstom, je to Vas vyber...

Takze ferovo - to co chcete, aby robili muzi vam, robte im :) Cakat s natrcenou rukou dokaze totiz kazdy...

jajka001_

juuj to je take cynické :)) ja som zas toho názoru ze kvetinku si kazda spravna zena zasluzi. kedysi bol den zien a aku radost mali zeny z tych kvetov. aspon nejaky pocit ze niekto si ceni ich pracu.

AdamKrt

jajka001_:

no, o tom potom... :) Su muzi co vedia varit, upratat, pri sexovani urobit viac potesenia partnerke nez sebe, vedia sa postarat ako o partnerku, tak deti, len vynosit ich nemozu :) Naviac muz+zena este neznamena automaticky, ze maju deti.

Takze znova sa pytam, co zena pre muza ? ;-)

Pri mne sa damske publikum chytalo za hlavu, ale ked si porovnam napr. ja, co robim pre partnerku a ona pre mna, tak je to 10:1 pre mna.

Naviac vo viacerych diskusiach sa pise, ze zeny chcu hento, zeny chcu tamto, ale ked im muz plni, co im na ociach vidi, tak si ho prestanu vazit a nakoniec sa na neho vykaslu. Takze mozno kvetina potesi, ale nedat kvetinu zachrani vztah :-D Netreba predsa zeny rozmaznavat. Stejne to vacsinou nevedia ocenit.

jajka001_

adam - navari mu, uprace, a posexuje, necha si spravit deti a stara sa o neho a jeho deti do konca zivota :) nieco za nieco , hm?

smajliQa

ja som prvy kvet od mojho priatela dostala ze PRE TEBA... bolo to krasne do chvile kym som nezistila ze mu kazal kupit ho moj nsjlepsi priatel, lebo mu povedal, ze sa to ,, ma,, a ze je to pre zenu najkrajsi darcek.... no a ked soms a to dozvedela tak vam poviem, bola som riadne nasrata na oboch, no ale tyzden na to sme spolu niekam isli, a on videl taku cicu jak predava kvetiny,,zacal k nej utekat a ja som nechapala co robi...az ked prisiel s ruzou..no poviem vam, to gesto bolo to najromantickejsie co som kedy zazila..... aj keby prisiel bez toho kvietku :D:D:D:D:D ...ale....kvet je kvet :)

soffa

no,moj mi nosil kazdy tyzden kvietky,to bolo jedno,ci ruza,ci niejaka kyticka,ci len niejaka gerbera....vzdy kadzy tyzden,so slovami myslel som na teba a tak.bolo to velmi pekne.teraz po 6 rokoch mi kvietky donesie na narodeniny meniny a vyrocie,ale aj tak je to pekne.....(mozno tvoj nie je niejaky romantik a nevie ako ti dat darcek tak ti ho da tak medzi recou.,kazdy sme iny,mozno je hanblivy,alebo mu to nerobi dobre.vies ze muzi,nie su taky ako zeny,neradi rozpravaju o svojich citoch,..

bibi123

myriama-3mesiace je strasne kratucka doba, aby sa dalo hovorit o vztahu... podla mna mu nebolo jasne, ako je to medzi Vami, preto Ti povedal, ze si mas vysvetlit tu ruzu ako chces...
ale furt si na tom lepsie ako ja... moj priatel je zastancom praktickych darcekov, takze dostavam vylucne neromanticke darceky najma elektroniku a k poslednym narodeninam som napr. dostala elektrony:O))))) len sa modlim, aby ma pod vianocnym stromcekom necakala zehliaca doska, ako moju kamaratku;O))))

la femme

ja som s priatelom 4 roky a dake drobne a to mi dal zatial len jednu ruzu aj to so slovami "Na"..
inaksie uz viackrat som mu naznacila, ze by ma kvietok velmi potesil a nic..pride mi to ako velmi mile potesenie pre zenu, ale muzi sa zrejme na to pozeraju inak..

Deee

no, pekne mu to povedz, tak ako si to napisala nam, nepotrpis si na extra romantiku, ale sem tam pozornost potesi...