Ziarlivost

Príspevok v téme: Ziarlivost
aranka111

Ahojte preco mojho priatela nahneva ked sa co i len niekto iny na mna pozrie ked sme spolu vonku?Tak sa uzavrie a rozmysla aby som ho neopustila co ak ma niekto mu preberie.Aj ja ziarlim ale nie tak ze by som isla do hadky alebo co ja mu pekne poviem a je.Ja mu vzdy vravim ze ho milujem a nech sa neboji chcem len jeho a ostatny mi mozu byt ukradnuty.Ako mu mam inak dokazat ze chcem len jeho potom sa len trapime a sme smutny.Sme spolu uz vyse roka a velmi ho milujem.

ta3

Kafik a Inner maju pravdu a Aranka, ked ho tak velmi lubis, urob ako Ti spravne radi Inner, bud trpezliva, hovor mu ako velmi ho lubis, chval ho aky je sikovny, ako velmi si ho pre to a to vazis a ako velmi Ti na nom zalezi, ale ak sa to ani po dlhsej dobe predsa len nezmeni, ide o chorobnu ziarlivost a potom nic ine Ti neostava iba od neho utekat co najdalej, ak si nechces svoj zivot nacisto zbabrat

Inner

suhlasim, keby mal priatel o sebe lepsiu mienku, neziarlil by tak... skus mu nejakymi pochvalami a lichotkami zvysit sebaistotu... pretoze on si nie je isty sebou a svojou hodnotou, nie tebou...

kafe

Tvoj priateľ má nízke sebavedomie. On jednoducho neverí, že také skvelé dievča ako ty, ľúbi takého nímanda ako je on - neverí sebe ani tebe. Žiaľ ty s tým nič nemôžeš spraviť. Pracovať na svojom sebavedomí môže len on.

aranka111

rebeca25....on by nedokazal ani malej muske ublizit a nie este to udriet zenu skuste mi prosim nejak inak poradit a nie rozist sa dakujem...

Rebecca25

VIEM O COM PISES A VRAVIM TI...laska je laska,ale prec od neho...nezmeni sa a tes za zo vztahu,kym ta neudrie....

aranka111

xyxyz....az k psychologovi zajst nechcem skusim to este nehat tak cas ukaze ale ja sa s nim nechcem rozist ja si to neviem ani predstavit ze by som bola bez neho je fajn a rozumieme si vo vela veciach skus poradit nieco ine ak vies diky za rady