Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Prosím o pomoc

Príspevok v téme: Prosím o pomoc
Nika25

Prosím Vás čo je toto za bizarné fórum keď človek potrebuje pomoc? Založila som si tému otázka na RNG kde mi prišli príspevky od RNG a zubaarika na ktoré som chcela reagovať no žiaľ sa vynulovali čiže na 0 príspevkov.Je to O.K nech sa človek zblázni aj od bolesti nie?...V každom prípade RNG a Zubaarik Vám Ďakujem za Vaše odborné rady čoho si nesmierne vážim. To dasno čo mi tak pulzovalo bol tam hnis ktorý mi Dr.prepichol a vyčistil ale bolia ma hrozne dasná v dolnom podnebí a už sa mi zapaluju i hore.Chodím každý den na čistenie snád sa to ukludní tak bolesť je tak neznesitelná že si musím dať lieky aby bolesť ustúpila. Majte sa krásne a ešte raz vďaka

Macca

Toto je uz tretia tema, ktoru si zalozila s nazvom typu: Prosim o pomoc.
Taketo temy sa obycajne premenuju na spravny nadpis ako je to pisane v pravidlach forach, ktore predpokladam, ze si necitala. www.zdravie.sk

Preto prosim, zakladajte temy ktore vystihuju charakter vaseho problemu, inak riskujete, ze administrator temu premenuje alebo rovno zmaze.

Dakujem,

Textová Inzercia

Fresh - pre zdravie zamestnancov.

Služba pre firmy, ktorým záleží na zdraví svojich zamestnancov. Objednajte hneď!

Máte problém s erekciou?

Erexus vyrieši váš problém! Náhrada liekov založená na prírodnej receptúre bez lekárskeho predpisu s extra silou!

Správca siete - SANDING

Správa firemných počitačov. Bratislava a okolie.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

Prosím o pomoc - Fórum - ZDRAVIE.sk