Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Prosím o pomoc

Príspevok v téme: Prosím o pomoc
Nika25

Prosím Vás čo je toto za bizarné fórum keď človek potrebuje pomoc? Založila som si tému otázka na RNG kde mi prišli príspevky od RNG a zubaarika na ktoré som chcela reagovať no žiaľ sa vynulovali čiže na 0 príspevkov.Je to O.K nech sa človek zblázni aj od bolesti nie?...V každom prípade RNG a Zubaarik Vám Ďakujem za Vaše odborné rady čoho si nesmierne vážim. To dasno čo mi tak pulzovalo bol tam hnis ktorý mi Dr.prepichol a vyčistil ale bolia ma hrozne dasná v dolnom podnebí a už sa mi zapaluju i hore.Chodím každý den na čistenie snád sa to ukludní tak bolesť je tak neznesitelná že si musím dať lieky aby bolesť ustúpila. Majte sa krásne a ešte raz vďaka

Macca

Toto je uz tretia tema, ktoru si zalozila s nazvom typu: Prosim o pomoc.
Taketo temy sa obycajne premenuju na spravny nadpis ako je to pisane v pravidlach forach, ktore predpokladam, ze si necitala. www.zdravie.sk

Preto prosim, zakladajte temy ktore vystihuju charakter vaseho problemu, inak riskujete, ze administrator temu premenuje alebo rovno zmaze.

Dakujem,

Textová Inzercia

Stop suchej a olupujúcej sa pokožke!

Vyskúšajte novú kozmetickú masť Psoricol s výťažkami z rastliny Yucca Shidigera.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

Prosím o pomoc - Fórum - ZDRAVIE.sk