Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Sexzoznamka

Australia11

Aj ja mam s tym skúsenost ... ano je to normlane? Moj byvaly mal dost farebnu historiu v tomto. Balil kolegyne a kamosky aby si podla neho zvysil sebavedomie aj ke dvedel ze mi to ublizovalo.

Raz davnejsie som mu nasla v historii sexzoznamku a on ze si tam chodil po rady ako dlhsie vyfzat aj v tom nikdy nebol problem ... pred mesiacom tam bol zas a to som uz nevyfrzala a ikoncila som to aj ked ma to bolelo. Hovoril ze tam chodil po rafy aj ked mi to pride ako somarina lebo nas sexualny zivot bol skvely a mal vsetko okrem trojky.

Tu je aj problem ze bela krici a je nervak a nema problem nieco rozbit lebo dostane amok.

LuciaP

moj manzel tiez chodil na sex zoznamku. Som mu to zistila v historii prezeranych stranok v pocitaci. On si aj mazal historiu a hovoril, ze to sa ma robit kvoli bezpecnosti, ale raz nestihol alebo zabudol a nasla som mu, ze bol na www.sex-zoznamka.com Tak som si na to dala bacha a zistila som si jeho nick. Potom som sa tam zaregistrovala a vyprovokovala som ho, nech mi napise. Normalne si so mnou dohadoval stretko ako s milenkou a o nicom nevedel. Ale odlahlo mi, lebo mi ako kvazy cudzej osobe pisal, ze miluje svoju zenu a ze sex potrebuje, aby sa nenudil, ze zenu (teda mna) nikdy neopusti. TO mi celkom odlahlo a ani mi tak nevadilo, co som zistila. Potom som na to stretnutie naozaj prisla, on bol cely v riti,potil sa, cervenal. Ale povedal mi vsetko narovinu a viete ako to skoncilo? Uz sme mali v trojke aj zenu aj muza, sme sa dohodli, ze si sestrime sex takto spolocne a nie individualne :) Ved aj ja som sexualne zalozena.. co si o tom myslite?

prečo?

ja som to tak spravila mam 2nik a stade som mu nieco navrhla nenapísal ze nie ale stale ze kedy a kde a ako si to predstavujem a ze mu mam poslat fotku ale povedal mi ze si s neak pise a aj co mu navrhla a povedal ze by to nespravil no ale tak trochu mu neverím. Teraz mu zase pisem s toho 2niku a nepovedal mi ze si s dakou pise cize mi klame tak ma vie nasrat ze mi klame

janekMY33

pane boze ale robite s toho taku vedu ved je to normalna vec ze chlap je samec co stale musu zvadzat zeny a bud rada ze ta este nepodvadza

AdamKrt

chudinka: zisti si, aky ma nick, vytvor si vlastny a chatuj s nim. Zistis o co mu ide. Rob mu ako cudzia nejake navrhy, uvidis ako bude reagovat, ci sa aj stretne. Na stretnutie mozes poslat nejaku kamaratku a potom sa tam objavis...

Hned budes vediet na com si, alebo co Ti povie kamaratka, co si chcel dovolovat.

ShaulaThalit

čo už, chlapec je budď erotografoman alebo totálny debilko, čo hľadá spestrenie svojho malého mozočka

cica333

...že si tam niečo kompenzuje:))niektory su proste taky to nepochopiš,,,poznam jedneho čo je tam stale a žiadne stretko nemal tohoto zamerania,povedal že mu robi dobre ako sa s nim ženy rozpravaju tam:((no neviem či by mi toto robilo dobre,,ja mym radšej partnera z múska a kostičiek,,,a ak to robi chlap čo ma partnerku noooo toť problem!!!ja by som mu asi pod inam nikom napisala aby som zistila čo hlada,a potom ako napisala katrinn-handry by lietali a možno aj jeho chlpy:))

katrinn

urcite by mi to jedno nebolo, povedala by som mu to, co si myslim, ak by to nestacilo, tak by si zbieral tie handry pod balkonom a zasil sa niekde :D

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

Sexzoznamka - Fórum - ZDRAVIE.sk