Nevysusenie vlasov pri zehleni, kulmovani a fenovani

xyzz

bibi zase s tou cenou preháňať nemusia...

lelinka, lioness úplne vám staší nejaká nad 50€, napr. remington, ja mám babyliss st95e za 60 (bola v zľave zo 105) a je úplne v pohode, síce ak ich chcem mať dokonale rovné, tak konce musím prežehliť každý deň, ale inak je super =)

lenkea

ja pouzivam od wella flat iron spray a olej biosilk alebo silk infusion od znacky chi, vsetko dost drahe pripravky a vlasy mam sucheeeee az strach. konecne mi narastli a asi ich bude treba zase ostrihat..poradte aj mne nieco prosiiim..

lenkea

ja pouzivam od wella flat iron spray a olej biosilk alebo silk infusion od znacky chi, vsetko dost drahe pripravky a vlasy mam sucheeeee az strach. konecne mi narastli a asi ich bude treba zase ostrihat..poradte aj mne nieco prosiiim..

xyzz

smiley ja si dávam vždy po umytí ešte do mokrých vlasov kokosový olej, nechám voľne vyschnúť a potom vyžehlím. Olej pekne hydratuje vlasy, takže po vyžehlení nevyzerajú také vysušené

lioness kvalitnejšie žehlička, podľa kvality tvojich vlasov zvýš teplotu

User_37597

lioness_01
mas nepoddajne a jemne vlasy...tvrdsie skor vydrzia celu noc..co mas robit?neexistuje na toto liek ale ked sa ti tocia tak preci ich radsej nekulmujes?skus si ich prejst lakom a samozrejme aj strih robi vela...

lenkaa123456

treba zehlit uplne suche vlasy a pomaly. ked budes opakovane prechadzat zehlickou po prameni vlasov, musis pockat kym vlasy vychladnu. a potom to prelakuj

casanta

Ja som si kupila v kadernictve taky sprej znacky trinity..flaska 250ml sice stala 10 eur ale dlho mi vydrzala a vlasy krasne po tom vonali, neboli suche a ani nemastneli ako po obycajnych takychto sprejoch z drogerie

lioness_01

baby, prosím vás, čo si mám dať na vlasy... lebo ja keď si ich žehlím, tak by rovný efekt vydrží max. 20 minút, potom sú tie vlasy také isté ako pred žehlením, a to nemám kučeravé vlasy, pomerne rovné ich mám, ale vždy po zhruba 20 minútach od žehlenia sa mi zatočia konce a pramene pri tvári a vyzerá to tak ako keby som si ich nežehlila... :((( ja fakt už neviem čo mám robiť, niektoré baby dokážu mať rovné vyžehlené vlasy aj celú noc, celý deň a mne to vydrží štvrť hodinu :((((( ako je to možné ?