FórumDo kategórieKam som prispelObľúbenéVyhľadávanieNová téma

Téma: krče v nohách

Pridať do obľúbených **OdpovedaťObnoviťHľadať "krče v nohách" v článkoch
  • Ikona kategórie Téma v kategórii: Choroby všeobecne
    kuki23605.11.10 18:34??.??.126.186

V poslednej dobe mávam strašné kŕče v prstoch na nohách a v lýtkach. keď sedím alebo ležím stačí ked inak pohnem nohu a už cítim, že ide kŕč a ked nepritiahnem prsty k sebe vystupnuje sa strašná bolest. V zamestnaní prevažne stojím a mám aj kŕčove žily. čo na to pomáha?

• RNG07.05.12 15:27??.??.254.77

Potassium bicarbonate, alebo pod Acidity reducing , predavaju to vo Winemaking/Winemakers supplies.

• rybicka07.05.12 05:07??.??.235.68

RGN,

velmi pekne dakujem za pohotovu odpoved. Mozete mi povedat ako sa to vola po anglicky? Ja zijem v Kanade. Sice sa chystam na Slovensko a skusim pozhanat ten Kalinat, ale dovtedy by som to rada zohnala aj tu.

Velmi si vazim vasu expertizu a ochotu pomahat druhym.

• RNG06.05.12 00:44??.??.50.187

Kysly tartarat draselny sa pouziva ako kypridlo, prasok na pecenie spolu s kyslym uhlicitanom sodnym alebo draselnym(soda bikarbona)

Tartaricka kyselina sa v tele nerozpadava, tj Cream of tartar nie je alkalizator.

Ale napr KHCO3, kusly uhlivitan draselny alebo draselna bikarbona, tiez zdroj draslika, ovela sinejsi je zaroven aj alkalizator, lebo kyselina uhlicita je nestabilna a rozpada sa na vodu a kyslicnik uhlicity, ktory vydychame, tj nezostane po nej v tele nic okrem alkalickeho draslika.

KHCO3 sa pouziva na odkyslovanie vin, tj najdes ho vo vinarskych potrebach. Na Slovensku je to napr pod menom Kalinat(nemecky vyrobca)

• forever2105.05.12 22:00??.??.69.65

Citala som, ze dobrym zdrojom draslika je Crem of Tartar, ale neviem ako je to po slovensky (chemicke zlozenie KC4H5O6 ).

Viete o tom nieco? Je to vedlajsi produkt pri vyrobe vina.

• tpch11.02.12 22:09??.??.80.173

nika, skus k magneziu pridat milgamma N kapsuly, alebo aspon B-komplex. ak nepomoze, treba to podrobnejsie vysetrit.

• nika6211.02.12 22:07??.??.153.149

v poslednej dobe mám tiež krče na prstoch na nohách bez ohľadu na to či mám botasy,topánky alebo som bosa.Beriem magnézium asi dva mesiace ale zatiaľ bez zlepšenia.Chcela by som vedieť kontakt na doktorku albertovú a o akú liečbu išlo.

• nika6211.02.12 22:06??.??.153.149

v poslednej dobe mám tiež krče na prstoch na nohách bez ohľadu na to či mám botasy,topánky alebo som bosa.Beriem magnézium asi dva mesiace ale zatiaľ bez zlepšenia.Chcela by som vedieť kontakt na doktorku albertovú a o akú liečbu išlo.

• :))))07.11.10 11:30??.??.196.250

STEWARD-prepac za chybu

• :))))07.11.10 11:29??.??.196.250

Vies STEXARD lekari zv.takto posielat pacientov ked si uz nevedia rady.Jednoducho z pacianta urobia psychopata.Ale kto sa nevzda a patra dalej VYHRAVA-AKO TY.

• steward06.11.10 23:01??.??.244.17

tak vidim ze tu vselico radite na tie krce. ja som bol najskor u obvodaka, potom ma poslal k neurologovi a ten mi odporucal psychiatra, lebo ze nic nenasiel. ale krce som stale mal hnusne. ked som soferoval tak som niekedy musel normalne zastavit a vystupit z auta lebo mi celkom vykrucalo prsty. mama mi hovorila, ze to budu asi cievy. no neviem teda co to bolo ale som sa riadne nasral ked som potom isiel nakoniec na odporucanie na tomto fore k doktorke albertovej a krce mi po jej liecbe zmizli za dva tyzdne. a ziadnemu psychiatrovi som ist nemusel. mal som chut ist tomu obvodakovi dobre vynadat lebo prave on si zo mna najviac strielal ze mi nic neni.

• Ivka 106.11.10 22:55??.??.104.94

Kŕce spôsobuje nedostatok horčíka,draslíka,vápnika a je potrebné doplniť jeho hodnoty. Nachádzajú sa hlavne v listovej zelenine,pšeničných klíčkoch olejnatých semenách,brokolici, broskyniach,banánoch,vo včelom peli.Veľmi dobrá je aj akupunktúra ako píše Janík a užívanie vyváženej zmesi minerálov v chelátovom zložení,ktoré sú pre organizmus ľahšie strávitelnejšie a telo ich dokáže lepšie zúžitkovať. Nemáš ťažkosti s ľadvinami?

• mjanik06.11.10 21:59??.??.179.245

pozór-chlad nemusíme cítiť a on tam je.Príklad:bolesti napr.krčnej chrbtice z chladu-ten chlad tam necítime,iba jeho účinok,stuhnutá chrbtica a bolesť.Plnosť pečene,ako tu uvádzaš je vtedy,keď sa jedná o akékoľvek mimovolné pohyby svalstva.V tomto konkrétnom prípade by asi stačilo napichnúť po jednom bode na lýtku a kŕče by mali zmiznúť

• maciocicka06.11.10 19:55??.??.187.120

Predpokladam, ze ked pocit chladu alebo zhorsoovanie krcov v chlade nespominas, tak to nie je sposobene chladom. Z pohladu Tradicnej cinskej mediciny su krce hlavne v nohach, rozne tiky napr. v tvari zapricinene prazdnotou krvi Pecene. Bylinnymi zmesami to nie je problem doplnit. Samozrejme, ze ak je krvi malo je aj zle zlozenie krvi, urcite chybaju mineraly. Mozno sa Ti aj zahmlieva pred ocami, ked prudko vstanes, alebo citis stuhnutie sliach.Ak mas zaujem, pozri www.tcmclinic.sk a nakontaktuj sa.

• mjanik06.11.10 18:49??.??.195.34

krče sú spôsobené chladom-čím viac chladu,tým väčšia bolesť,odstrániť chlad-akupunktúra

• RNG06.11.10 18:23??.??.248.225

Krce(tetania) su sposobene nedostatkom roznych mineralov, najma draslik(kalium, potassium), vapnik(calcium) a horcik(magnesium).

Kazdy z nich sa da alebo dodat vo forme potravinoveho doplnku(draslik napr pouzivanim soli so znizenym obsahom sodika, kde sodik nahradzaju draslikom)

ale dovod na tieto nedostatky je obvykle v zlom traveni alebo nedostatku zeleniny v strave.

• mmdd06.11.10 15:34??.??.79.177

Chýba Ti horćík /magnezium/ V predajni zdravej výźivy sa spýtaj na produkty.

• sdasda05.11.10 19:04??.??.135.224

Na krcove zily odporucujem pagastanovu mast,robi zazraky,alebo mozes si ju vytvorit sam,teraz je jesen,chod troska vonka, nazbieraj gastany, kup 60% lieh, nakrajaj gastany na polky, hod to do liehu, zavri, nehaj luhovat aspon...tyzden a natierat.

• lilikus05.11.10 18:48??.??.30.171

jednoznačne máš málo magnézia - takže veľa banánov alebo v tabletkách a malo by to prejsť

Nový Príspevok

Opíšte písmena z obrázku vľavo

Inzercia

Hotel Partizán**** – Tále, Nízke Tatry

Hotel Partizán**** – Tále, Nízke Tatry

Spoznajte krásy nízkotatranskej prírody v Hoteli Partizán**** na južnej strane Chopku.

Dovolenka na Slovensku alebo pri mori?

Dovolenka na Slovensku alebo pri mori?

Vyberte si dovolenku s poriadnou zľavou! Zľavy až do 90% so 100% Garanciou spokojnosti.

Chiropraxia-Akupunktúra

Chiropraxia-Akupunktúra

Alternatívne riešenie bolestí chrbtice a kĺbov. Seknutie- protrúzia- hernia- koxartróza+ migréna+ orgány...Úspešnosť viac ako 90%.

Využi 5% zľavu na ZELENÚ KÁVU

Využi 5% zľavu na ZELENÚ KÁVU

Vytlač si Wallet kupón a udrž si svoju líniu s jednou kapsulou denne.

^ Späť na vrch