Krče v nohách

modráčik

Chýbajú minerálne látky a magnézium. Vynikajúce sú v prírodnom produkte-nemenovanj firmy- obsahuje minerálne látky a stopové prvky vo vyváženom pomere a vstrebateľnej forme.Môj manžel beháva maratón a tie kŕče mával veľmi často-je to na trati niečo strašnéééé!,toto užíva a prestali kŕče.....Posilňuje aj kosti,minerály sú potrebné aj na správny prenos nervových vzruchov, pri osteoporóze,ale aj ako prevencia. Nemá vedľajšie účinky.Je potrebný pre každého, nakoľko v našej strave je deficit týchto látok.Dokonca aj komu vypadávajú vlasy,i tam je účinný.Ak chceš viac info, napíš mi na meil.

rybicka

RGN,
velmi pekne dakujem za pohotovu odpoved. Mozete mi povedat ako sa to vola po anglicky? Ja zijem v Kanade. Sice sa chystam na Slovensko a skusim pozhanat ten Kalinat, ale dovtedy by som to rada zohnala aj tu.
Velmi si vazim vasu expertizu a ochotu pomahat druhym.

RNG

Kysly tartarat draselny sa pouziva ako kypridlo, prasok na pecenie spolu s kyslym uhlicitanom sodnym alebo draselnym(soda bikarbona)
Tartaricka kyselina sa v tele nerozpadava, tj Cream of tartar nie je alkalizator.
Ale napr KHCO3, kusly uhlivitan draselny alebo draselna bikarbona, tiez zdroj draslika, ovela sinejsi je zaroven aj alkalizator, lebo kyselina uhlicita je nestabilna a rozpada sa na vodu a kyslicnik uhlicity, ktory vydychame, tj nezostane po nej v tele nic okrem alkalickeho draslika.
KHCO3 sa pouziva na odkyslovanie vin, tj najdes ho vo vinarskych potrebach. Na Slovensku je to napr pod menom Kalinat(nemecky vyrobca)

forever21

Citala som, ze dobrym zdrojom draslika je Crem of Tartar, ale neviem ako je to po slovensky (chemicke zlozenie KC4H5O6 ).
Viete o tom nieco? Je to vedlajsi produkt pri vyrobe vina.

tpch

nika, skus k magneziu pridat milgamma N kapsuly, alebo aspon B-komplex. ak nepomoze, treba to podrobnejsie vysetrit.

nika62

v poslednej dobe mám tiež krče na prstoch na nohách bez ohľadu na to či mám botasy,topánky alebo som bosa.Beriem magnézium asi dva mesiace ale zatiaľ bez zlepšenia.Chcela by som vedieť kontakt na doktorku albertovú a o akú liečbu išlo.

nika62

v poslednej dobe mám tiež krče na prstoch na nohách bez ohľadu na to či mám botasy,topánky alebo som bosa.Beriem magnézium asi dva mesiace ale zatiaľ bez zlepšenia.Chcela by som vedieť kontakt na doktorku albertovú a o akú liečbu išlo.