Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

ako dalej?

ta3

Julka, je uplne zbytocne hladat vinnika, ze cia je to chyba, takto sa nikam nedostanete, Vas problem je cisto psychologickeho charakteru zakotveny vo Vasich mysliach, obidvaja sa prilis upinate na Tvoj orgazmus
zabudnite na orgazmus, zabudnite na cely svet, uplne sa uvolnite, oddajte sa jeden druhemu s prazdnou myslou, vychutnavajte iba dany okamih vzajomnych dotykov, pohybov a potom to pride

julka02

xyxyz

dobre. tak je chyba u neho ked mi nevie spravit aspon klitorialny orgazmus, lebo ja sebe privodím aj za minutu.

xyxyz

opakujem sa: niektore zeny proste nemozu dosiahnut orgazmus...chapes??co tak mu to vysvetlit ze to nie je to iste ako ked sa urobi chlap

julka02

áno ohrozuje to násu buducnost. miluje ma.ale trápi ho jedna vec. ze on mna nevie spravit a ja sebe áno. aspon klitorialne. a citi sa menejcenný alebo neviem.ale trápi ho :-(

Textová Inzercia

Fresh - pre zdravie zamestnancov.

Služba pre firmy, ktorým záleží na zdraví svojich zamestnancov. Objednajte hneď!

Máte problém s erekciou?

Erexus vyrieši váš problém! Náhrada liekov založená na prírodnej receptúre bez lekárskeho predpisu s extra silou!

Správca siete - SANDING

Správa firemných počitačov. Bratislava a okolie.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

ako dalej? - Fórum - ZDRAVIE.sk