Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Zubár a veľké platby za úkony

janka666

Aj tak nechápem kam idú peniaze za naše zdravotné odvody. Všetky úkony u zubára si totižto skoro v plnom rozsahu platí pacient. Za recept platíme, za lieky priplácame, vitamíny a doplnky si platíme v plnom rozsahu, onkologické lieky dostanete len v nemocnici. Nemocnice sú zadlžené až strach, tak kam idú vlastne peniaze?! Žeby na management poisťovní ?

janka666

robil 7-mičku, vyplnil 2 korene..čím vyplnoval ?..vrtal..rontgenoval a dával aj lokálku?..aj tak je to veľa na zmluvného doktora. Možno tie výplne boli drahé..

Deee

to je uz cena ako u sukromneho zubara, ktory nema ziadne zmluvy s poistovnami, ja takehoto zubara mam a bezne platim za jednu bielu vypln aj s anestezou okolo 60€, ale to je uz strop a v cene som mala naposledy aj kontrolny rontgen ci su ostatne zuby ok...

0vecka

mne sa to nezda az tak vela... vrtanie rontgen a nejaka ta babracka... ja som u mojho platil za dva kazy stovecku....to sa mi adalo dost ze vela....

bibi123

jujik-ak neabsolvovala v roku 2009 preventivnu prehliadku, ukony v roku 2010 jej nebudu hradene zdravotnou poistovnou...
takze ak mate kazy a tento rok ste este neboli u zubara, je cas sa co najrychlejsie objednat na preventivku, aby sa v januari mohlo plombovat o dusu za maly peniaz:O)))

jujik

neviem ako to myslíš preventívku.. zadné zuby má veru nie dobré.. čakala, že ten čas príde a je tu.. má 40 rokov.. ale aj tak sa mi to zdá priveľa,,, existuje nejaký spoločný cenník zubárov?

Textová Inzercia

Stop suchej a olupujúcej sa pokožke!

Vyskúšajte novú kozmetickú masť Psoricol s výťažkami z rastliny Yucca Shidigera.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

Zubár a veľké platby za úkony - Fórum - ZDRAVIE.sk